تعویض سیلیس فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

تعویض سیلیس فیلتر شنی تصفیه آب صنعتی

فیلتر شنی یکی از مهم ترین مراحل تصفیه آب را در تصفیه خانه های آب و فاضلاب بر عهده دارد. درون مخازن تحت فشار فیلتر، شن های سیلیس قرار گرفته اند. در واقع عمل تصفیه را سیلیس ها انجام می دهند. آب ورودی با گذر از این ذرات سیلیس آلاینده ها و ذرات معلق موجود در خود را از دست می دهد و سپس از مخزن حاوی سیلیس خارج می شود. کارشناسان و مهندسان با توجه به کیفیت شن های سیلیس در فیلتر شنی زمان تعویض آن ها را بین 5 تا 10 سال پیشنهاد می دهند.

گاهی دیده می شود که سیلیس ها تا 20 سال بدون اینکه تغییر شکلی داده باشند به کار خود ادامه می دهند اما نکته قابل توجه این است که سیلیس ها دیگر کارایی مناسب را جهت فیلتراسیون ندارند.

در ابتدای کار، شن های سیلیس بسیار زبر هستند و این زبری خود سبب می شود تا فرآیند جذب ذرات بهتر صورت بگیرد اما با گذشت مدت زمانی به مرور زبری شن ها کمتر می شود و در نهایت راندمان فیلتر پایین می آید و این بدین معنا است که فیلتر باید بیشتر کار کند تا بتواند بازدهی اولیه را داشته باشد.

یافته ها و تحقیقات نشان می دهد که شن های سلیس پس از 5 سال توان جذب ذرات معلق و آلودگی ها را ندارند و آب خروجی از عملیات بک واش کاملا تمیز نمی شود در نتیجه چرخه فیلتراسیون کوتاه شده و نیاز به عملیات بک واش افزایش پیدا خواهد کرد.

فیلتر شنی های اتوماتیک یکی از مناسب ترین گزینه ها برای انتخاب فیلتر شنی است. این فیلترها به صورت خودکار و اتوماتیک زمان بک واش و شستشو فیلتر شنی را تعیین می کنند و سیستم را در وضعیت بک واش و شستشو قرار می دهد. این فیلترها بدون نیاز به اپراتور کار می کنند اما به طبع هزینه ابتدایی بالاتری نیز دارند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا عرضه کننده بهترین سیلیس ها با درجه بندی های مختلف است.

تعویض سیلیس فیلتر شنی

تعویض سیلیس فیلتر شنی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط