تصفیه فاضلاب صنعت خودروسازی

تصفیه فاضلاب صنعت خودروسازی

صنعت خودروسازی از صنایع مصرف کننده عمده آب است و از آب برای فرآیندهای ساخت و تولید وسایل نقلیه بسیار استفاده می کنند. در مراحل مختلف تولید خودرو چون شستشو، نقاشی و غیره از آب بهره می برند.

این موضوع سبب می شود تا پساب تولیدی این صنعت حجم زیادی داشته باشد.

پساب تولیدی صنعت خودروسازی از مهم ترین عوامل ایجاد مشکل برای محیط زیست به حساب می آید، البته این موضوع زمانی محقق می شود که فاضلاب به درستی دفع و تصفیه نشود.

بیشترین آلودگی ها و آلاینده هایی که در پساب صنعت خودروسازی دیده می شود شامل مواد جامد معلق چون فلزات، روغن، گریس انواع اسیدها، آلاینده های آلی و معدنی، BOD و COD است.

بنابراین فاضلابی که از صنعت خودرو تولید می شود برای سلامتی انسان ها و سایر جانداران زنده بسیار مضر و خطرناک است و سبب بروز مشکلاتی فراوان در محیط زیست می گردد. از این رو نصب و راه اندازی تاسیسات تصفیه فاضلاب در صنعت خودرو سازی بسیار مهم و ضروری به حساب می آید.

تصفیه فاضلاب تولید شده در مراحل مختلف ساخت خودرو با به کارگیری از پلنت های تصفیه فاضلاب ETP انجام می شود.

در واقع این سیستم باعث می شود تا پساب این صنعت قبل از اینکه وارد محیط شود تصفیه گردد و بار آلودگی آن به مقدار چشمگیری کاهش پیدا کند.

ETP شامل تکنیک ها و مراحل مختلفی است که به واسطه آن فاضلاب تولید شده قابلیت استفاده مجدد را برای استفاده در اهداف گوناگون بدست می آورد.

در حالت کلی این فرآیند تصفیه فاضلاب خودروسازی با فرآیندهای فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی تکمیل می شود و از مهم ترین و اصلی ترین فرآیندهایی هستند که در تصفیه فاضلاب صنعت خودروسازی دخیل می باشند.

تصفیه فاضلاب صنعت خودروسازی

تصفیه فاضلاب صنعت خودروسازی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط