تصفیه فاضلاب صنعت تولید نان و شیرینی

تصفیه فاضلاب صنعت تولید نان و شیرینی

صنعت تولید نان و شیرینی به عنوان یکی از صنایع مهم مواد غذایی در تمامی جهان به حساب می آید و البته این کارخانه ها در ایران نیز تحت برندها و انواع گوناگونی گسترش پیدا کرده اند.

در صنعت تولید نان و شیرینی یکی از مهم ترین مواد اولیه آب است، حتی بیسکوئیت نیز که به عنوان یکی از خشک ترین مواد غذایی شناخته می شود در ساختار خود آب دارد، به همین دلیل همواره در این صنعت حجم بالایی از فاضلاب تولید می شود.

به صورت کلی محصولات تولید شده در این صنعت شامل تولید انواع آرد، تولید نان، تولید شیرینی و محصولاتی چون بیسکوییت، کیک و غیره است.

مهم ترین آلاینده هایی که در فاضلاب صنعت نان و شیرینی دیده می شود همانند آلودگی های بیولوژیکی است.

به دلیل اینکه صنعت تولید آرد و شیرینی یکی از بزرگترین صنایع غذایی با طیف گسترده ای از محصولات متنوع می باشد، تصفیه فاضلاب ناشی از آن بسیار پر اهمیت است.

آرد، شکر، روغن، گریس و مخمر موادی هستند که در فاضلاب این صنعت به وفور دیده می شوند. علاوه بر آن شستن مواد اولیه و تجهیزات و شستن انواع سینی ها و غلتک ها خود سبب بروز ایجاد آب آلوده است.

البته صنایع تولید نان، فاضلاب با بار آلودگی کمتری تولید می کنند اما صنعت تولید شیرینی همواره سرشار از چربی ها و مواد جامد معلق است.

تصفیه فاضلاب صنعت نان و شیرینی با به کارگیری از روش های چربی گیر انجام می شود.

سیستم های چربی گیر در حذف چربی فاضلاب بسیار موثر هستند و پس از آن با استفاده از روش های بیولوژیکی هوازی و بی هوازی فرآیند تصفیه این نوع فاضلاب تکمیل می شود.

در این صنعت برای تصفیه فاضلاب از روش های فیزیکی و فیلتراسیون نیز گاهی استفاده می کنند.

تصفیه فاضلاب صنعت تولید نان و شیرینی

تصفیه فاضلاب صنعت تولید نان و شیرینی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط