تصفیه فاضلاب به روش IFAS

تصفیه فاضلاب به روش IFAS

تصفیه صحیح فاضلاب ناشی از صنایع گوناگون، گامی بسیار مهم در حفظ سلامتی طبیعت و منابع آب می باشد. در صورتی که دفع فاضلاب به روش نادرست صورت بگیرد، فاضلاب وارد منابع آب زیر زمینی می شود و در نتیجه کیفیت آب را بسیار پایین می آورد. همچنین تصفیه صحیح فاضلاب و احیاء دوباره آب برای استفاده بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت بالا و فرآیندهای صحیح صورت بگیرد.

تصفیه فاضلاب به روش IFAS یا تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال به صورت رشد چسبیده با بسترهای ثابت می باشد. جهت تصفیه فاضلاب ناشی از صنایع مختلف، روش های متعددی وجود دارد که با توجه به نوع فاضلاب از آن ها استفاده می شود.

روش IFAS مزایای بسیاری نسبت به روش های متداول لجن فعال دارد. سیستم های تصفیه IFAS نسبت به شوک بارگذاری آلی و هیدرولیکی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و از قدرت تصفیه بالاتری نیز برخوردار می باشند. هر دو این مزیت ها به دلیل نصب مدیاهای رشد چسبیده درون حوضچه هوادهی لجن فعال است.

به نوعی با قرار گرفتن مدیا درون حوضچه، زیست توده بیشتری تشکیل می شود. در این روش هیچ گونه آسیبی از جهت افزایش بارگذاری مواد جامد به حوضچه ها وارد نمی شود. در واقع زیست توده های متصل به مدیا سبب افزایش عملکرد تصفیه فاضلاب می شود. و از طرف دیگر هر چقدر زیست توده ها افزایش پیدا کنند، مقاومت فرآیند نیز در برابر شوک های بارگذاری آلی و هیدرولیکی افزایش پیدا می کند.

اجزاء اصلی تشکیل دهنده سیستم تصفیه فاضلاب به روش IFAS شامل دو بخش است. این دو بخش شامل زیست توده معلق توسط فرآیند لجن فعال بوده که از حوضچه ته نشینی به حوضچه هوادهی برگشت داده می شود و دومی افزایش زیست توده با رشد چسبیده در حوضچه هوادهی است.

تصفیه فاضلاب به روش IFAS

تصفیه فاضلاب به روش IFAS

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط