تصفیه آب در دیگ های بخار و بویلرها

تصفیه آب در دیگ های بخار و بویلرها

آب، اصلی ترین و مهم ترین سیالی است که از آن در دیگ های بخار استفاده می کنند، بنابراین کیفیت آب به کار برده شده در این سیستم ها ارتباط مستقیمی با طول عمر و عملکرد و میزان بهره وری از آنها دارد.

از آنجایی که در دیگ های بخار حرارت بسیار بالا است، املاح و رسوبات بسیاری که ناشی از مضرات آب سخت می باشد.

بر دیواره های دیگ بخار و همچنین لوله های به کار برده شده در این تجهیزات دیده می شود و منجر به کاهش راندمان این سیستم ها می شود.

در صورتی که آب ورودی به دیگ های بخار تصفیه نشده باشد علائمی مانند داغ شدن بیش از حد بدنه بویلرها، تولید آب و بخار بدون کیفیت و نرسیدن به دمای مورد نظر و افت جریان دستگاه بسیار دیده می شود.

به بیان دیگر می توان گفت آب بدون کیفیت اصلی ترین مخرب برای این سیستم ها به حساب می آید.

علت رسوب گذاری آب در دیگ های بخار به دلیل وجود سه عنصر کلسیم، منیزیم و سیلیکا در آب و واکنش هایی با بدنه دیگ های بخار است.

ایجاد لایه های سخت رسوب بر روی بدنه دیگ های بخار باعث می شود تا انتقال حرارت بسیار افت پیدا کند و بازدهی بویلرها و دیگ های بخار بسیار کاهش یابد.

برای جلوگیری از بروز این مشکلات بهترین راه حل استفاده از دستگاه های تصفیه آب شیرین کن یا اسمز معکوس است.

در این روش کلیه املاح محلول در آب حذف می شوند و آب کاملا نرم و سبک به این سیستم ها وارد می شود.

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس می توان از رسوب و خوردگی دستگاه ها و لوله های به کار برده شده در بویلرها جلوگیری کرد و ظرفیت بازدهی دستگاه ها را بالاتر برد.

تصفیه آب در دیگ های بخار و بویلرها

تصفیه آب در دیگ های بخار و بویلرها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط