تصفیه آب با سیستم دیونایزر

تصفیه آب با سیستم دیونایزر

جهت تولید آب فوق خالص با حجم بسیار بالا در صنایع طی فرآیند تهیه، مشکلات متعددی به وجود خواهد آمد. دیونایزرها (deionizer) در حالت کلی به گونه ای طراحی شده اند که بر تمامی این پیچیدگی ها غلبه می کنند و در نهایت آبی با خلوص بسیار بالا را خارج می سازند به گونه ای که آب خروجی از این دستگاه تمامی املاح و آلاینده های مضر خود را از دست می دهد و در نتیجه آب خروجی فاقد یون می شود. در واقع به نوعی تبدیل به آب مقطر می شود.

فیلتر پیش تصفیه در دستگاه دیونایزر

با توجه به اینکه آب های ورودی آلودگی های مختلفی را در خود دارند بهتر است آب قبل از وارد شدن به سیستم دیونایزر با گذر از فیلترهای پیش تصفیه تا حدودی تصفیه شود. نظیر فیلترهای پیش تصفیه رسوب گیر و انواع مختلفی از فیلترهای کربنی

تصفیه آب با فیلتر ممبران RO

دیونایزرهای صنعتی در ابعاد و حجم های مختلفی با توجه به مصرف مورد نیاز ساخته می شوند و طبق غشاء های اسمز معکوس و تعداد آن ها می تواند در انواع گوناگونی ساخته شوند. در نهایت، انتخاب فیلترهای ممبران و حتی نحوه قرار دادن آنها در کیفیت آب ورودی به سیستم بسیار اثر گذار است.

حذف کامل یون ها

برای حذف و از بین بردن کامل یون ها بهتر است ستون های کاتیونی و آنیونی مجزا باشند. ستون های سختی گیر آنیونی و کاتیونی با بسترهای مختلف قادر به حذف تمامی یون های موجود در آب می باشند.

گندزدایی آب

اگر سیستم دیونایزر جهت مصارف حساس مانند دارویی و پزشکی به کار رود بهتر است در سیستم دیونایزر از فیلتر یو وی نیز استفاده شود. تابش اشعه فرابنفش بوسیله فیلتر UV در جهت حذف تمامی میکروارگانیسم ها، باکتری ها و ویروس ها بسیار قدرتمند عمل نموده و آب خروجی طی گذر از این فیلتر فاقد هر گونه از آلودگی میکروبی می شود.

تصفیه آب با سیستم دیونایزر

تصفیه آب با سیستم دیونایزر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط