تجهیزات پکیج تزریق کلر

تجهیزات پکیج تزریق کلر

پکیج های تزریق کلر سال ها در صنایع تصفیه آب مورد استفاده قرار گرفته اند و کاربرد و نقش فراوانی در تصفیه و گندزدایی آب دارند. یکی از عمده ترین موارد استفاده از دستگاه های تزریق کلر، ارزان بودن و در دسترس بودن کلر است و همچنین آماده سازی مایع کلر نیز بسیار راحت انجام می پذیرد.

با توجه به اینکه در پکیج های تزریق کلر ابتدا کلر در مخزن آماده سازی می شود و سپس به مخزن پایین انتقال پیدا می کند سبب شده تا باقی مانده کلری که به خوبی در آب حل نشده است درون آب مورد نظر گندزدایی و جلوگیری را انجام  دهد.

عمده ترین مشکلی که در پکیج های تزریق کلر وجود دارد وجود کلرهای با کیفیت پایین در بازار می باشد. کلری که از کیفیت پایینی برخوردار است به خوبی در آب حل نمی شود و به مرور با انسداد سوپاپ های مکش دردسرهای فراوانی را برای سیستم به وجود می آورد.

کاربرد تزریق کلر به صورت دوبلکس

تزریق کلر به صورت دوبلکس به این معنا می باشد که کلر ابتدا در مخزن آماده سازی توسط همزنی که به گیربکس مجهز است به خوبی درون آب حل می شود. این کار در صنایع تصفیه آبی که حجم آب ورودی بسیار بالا است مورد استفاده قرار می گیرد. تجهیزاتی که در پکیج های تزریق کلر دوبلکس استفاده می شود به نوعی همانند سایر سیستم ها می باشد و البته تغییرات جزئی دارد. برای مثال در پکیج های دوبلکس از شاسی های دو قلو استفاده می شود.

تجهیزات پکیج تزریق کلر :

  • الکترو موتور
  • گیر بکس با خاصیت کاهندگی دور
  • شفت و پروانه که دارای پوشش ضد خوردگی است.
  • مجهز به دوزینگ پمپ قوی
  • مخزن آماده سازی کلر که ماده اصلی است.
  • مخزن تزریق کلر
  • شاسی یا براکت تجهیزات
  • تابلو برق
  • سایر اتصالات مربوطه
تجهیزات پکیج تزریق کلر

تجهیزات پکیج تزریق کلر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط