تجهیزات مرتبط با بویلر در صنعت تصفیه آب

تجهیزات مرتبط با بویلر در صنعت تصفیه آب

بویلرها در صنعت تصفیه آب در بخش هایی مورد استفاده قرار می گیرند و در جهت فرآیند تصفیه آب بسیار کارآمد و ضروری است. بویلرها از بخش های مختلفی ساخته شده اند و در طراحی آن ها تجهیزات متفاوتی به کاربرده شده است. در ادامه به بررسی این لوازم و تجهیزات می پردازیم.

  • مخزن خوراک در بویلر :

برای مطمئن شدن از اینکه آب کافی در بویلر در دسترس می باشد از مخازنی استفاده می کنند. در این مخازن، آب ذخیره می شود و با عنوان مخازن خوراک بویلر شناخته شده هستند.

  • مخزن لجن در بویلر :

مخزن لجن در قسمت پایینی بویلر و زیر مخزن بخار قرار گرفته است. در صورتی که آلاینده ها و املاح مضر نظیر لجن ها در سیستم بویلر وجود داشته باشد، در مخزن لجن جمع آوری می شوند. به همین دلیل این مخازن را با عنوان مخزن لجن شناسایی می کنند.

  • بلودان خروجی بویلر :

بلودان خروجی بخشی از بویلر بوده که دارای دمای بالایی است. زیرا به وسیله آن می توان بخار با فشار کم و همچنین آب گرم بدست آورد. تمامی این مراحل در مجموعه ای جداکننده  به نام بلودان خروجی صورت می گیرد.

  • مخزن Blow tank :

مایعی که از جدا کردن بخار در بخش خروجی بلودان جدا می شود وارد مخزنی به نام blow tank  می گردد. در مخازن blow tank مقداری بخار و مایع جدا شده از بلودان خروجی به سیستم فاضلاب تخلیه می شود.

  • بخش مواد شیمیایی :

جهت حفظ کیفیت آبی که در بویلر موجود است از مواد شیمیایی مختلفی با غلظت تعیین شده در دی اریتور و مخزن بخار استفاده می کنند. این مواد شیمیایی با غلظت لازم در مخازن مورد نظر ذخیره می شوند و سپس به وسیله پمپ، پمپاژ می گردند.

تجهیزات مرتبط با بویلر در صنعت تصفیه آب

تجهیزات مرتبط با بویلر در صنعت تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط