تجهیزات به کار برده شده در پکیج های تزریق مواد شیمیایی

تجهیزات به کار برده شده در پکیج های تزریق مواد شیمیایی

در اغلب تصفیه خانه های آب و فاضلاب برای افزودن انواع مواد شیمیایی جهت خنثی سازی فاضلاب یا ضد عفونی کردن و یا افزودن مواد منعقد کننده و غیره از پیج های تزریق مواد شیمیایی استفاده می شود.

این سیستم ها تشکیل شده از انواع مختلفی تجهیزات هستند که مجموعه آن ها سبب تشکیل پکیج تزریق مواد شیمیایی می شود.

مخزن :

مخزن برای آماده سازی محلول مورد نظر برای تزریق به فاضلاب به کار برده می شود.

این مخازن از یک تا چند مخزن متغیر هستند و از نظر جنس نیز در انواع مختلفی چون پلی اتیلن، استیل، فایبر گلاس یا فولاد ساخته می شود. ظرفیت مخازن نیز با توجه به نوع مصرف و میزان مصرف تغییر می کند.

دوزینگ پمپ :

از دوزینگ پمپ ها برای تزریق سیال استفاده می شود. میزان دوز تزریقی محلول توسط دوزینگ پمپ قابل تنظیم است. ظرفیت تنظیم این پمپ از 0 تا 100 متغیر بوده و به صورت دستی و یا اتوماتیک انجام می شود.

میکسر:

برای یکنواخت سازی محلول با نوع ماده شیمیایی و همگن سازی آن از میکسرها استفاده می شود. میکسر خود تشکیل شده است از گیر بکس، کوپلینگ، شفت و پروانه.

این قطعه با ایجاد محلولی یکنواخت و اختلاط کامل حلال و حل شونده، محلول را برای ورود به فاضلاب آماده می کند.

شاسی استقرار :

برای نصب تجهیزات و قطعات مختلف به کار برده شده در پکیج تزریق مواد شیمیایی از شاسی استفاده می شود. جنس شاسی نیز می تواند انواع مختلفی نظیر کربن استیل، استنلس استیل و یا غیره باشد.

ابزار اندازه گیری :

ابزارهایی نظیر کنترلر، نشان دهنده، ترانسمیتر و رکوردر برای اندازه گیری، انتقال، نمایش و ثبت و کنترل پارامترهای مهم فیزیکی استفاده می شود.

ابزار دیگری برای کنترل دما، دبی و PH نیز برای کنترل عملکرد پارامترهای شیمیایی پکیج تزریق مواد شیمیایی به کار برده می شود.

تجهیزات به کار برده شده در پکیج های تزریق مواد شیمیایی

تجهیزات به کار برده شده در پکیج های تزریق مواد شیمیایی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط