انواع فلوتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

انواع فلوتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

از روش ها و ابزارهای مختلفی برای کنترل کردن سطح مایعات در داخل یک مخزن، حوضچه یا استخر استفاده می شود که به نوع مایع یا سیال بستگی دارد.

یکی از مهم ترین نکات در صنعت آب کنترل سطح مایعات درون یک مخزن می باشد. این کار توسط ابزار فلوتر سوئیچ یا شناور انجام می گیرد و یک سیگنال فرمان به کنترل کننده ارسال می کند.

فلوتر سوئیچ ها به دو نوع دسته بندی می شوند: مکانیکی و الکترونیکی.

فلوتر مکانیکی قطعه ای است که درون آن یک گوی وجود دارد که وقتی فلوتر بالا یا پایین می رود ، آن گوی حرکت کرده و کنتاکتی که درون فلوترهست قطع و وصل می شود.

 جنس این فلوترها از آلیاژ پلی پروپلین با خاصیت ضد فرسایش تولیدشده که در مکان هایی با درجه بالا مقاوم می باشد.

از فلوتر مکانیکی به دو روش می توان استفاده کرد یکی اینکه فلوتر را در بالای مخزن بگذاریم و هنگامی که مخزن پر از آب شد فلوتر بالا بیاید و پمپ را خاموش کند و روش دوم این که فلوتر را در ته مخزن قرار دهیم و زمانیکه مخزن خالی شد پمپ را قطع کند و بدیوسیله از سوختن پمپ جلوگیری کند.

در فلوتر الکترونیکی سه عدد سنسور وجود دارد که این سنسورها درون مخزن به سه حالت بالا ترین سطح مایع ، پایین ترین سطح مایع، ته مخزن قرار می گیرند.

در پایین سنسور یک پیچ به نام SELECT قرار دارد، اگر این پیچ وصل نباشد زمانیکه مخزن پر می شود پمپ را خاموش می کند و از سر ریز شدن آب جلوگیری می کند و اگر فاز به این پیچ بدهیم برعکس عمل می کند یعنی موقعی که مخزن خالی شد پمپ خاموش می شود و از سوختن پمپ جلوگیری می کند.

انواع فلوتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

انواع فلوتر دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط