انواع سپتیک تانک پلی اتیلن

انواع سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک یا مخزن سپتیک (septic tank) در صنعت تصفیه آب و فاضلاب از مهم ترین مراحل به شمار می آید. سپتیک تانک ها در انواع مختلفی ساخته و طراحی می شوند. به صورت کلی سپتیک تانک ها در سه دسته سپتیک تانک فایبر گلاس، سپتیک تانک بتنی و سپتیک تانک پلی اتیلنی تقسیم می شوند. سپتیک تانک پلی اتیلنی خود دارای دو نوع مختلف می باشد : سپتیک تانک پلی اتیلنی دو جداره، سپتیک تانک پلی اتیلنی دو لایه

سپتیک تانک پلی اتیلنی دو لایه

سپتیک تانک پلی اتیلنی دو لایه یکی از انواع مختلف مخازن سپتیک به شمار می آید. پلی اتیلن مورد استفاده در این نوع از مخزن سپتیک از نوع چگالی متوسط و یا MDPE است. معمولا این نوع از سپتیک تانک ها به رنگ سفید می باشند و ضخامت بدنه آن ها حدودا دو سانتی متر است. از سپتیک تانک های پلی اتیلنی دولایه در مواردی که دفن آن ها ضرورت نداشته باشد استفاده می کنند. به صورت کلی تر این نوع از سپتیک تانک تحمل بار خاک را ندارد.

سپتیک تانک پلی اتیلنی دو جداره

سپتیک تانک پلی اتیلنی دو جداره یکی دیگر از انواع مختلف سپتیک تانک ها است. ضخامت بدنه این نوع سپتیک تانک از 6 سانتی متر تا 15 سانتی متر متغیر می باشد و می تواند تغییر کند. این نوع از مخزن سپتیک تحمل وزن بار خاک را دارد و در نتیجه می توان آن ها را در زیر زمین دفن نمود. سپتیک تانک های پلی اتیلنی دو جداره از لوله پلی اتیلن دو جداره تشکیل شده اند. این نوع از سپتیک تانک می تواند از لوله اسپیرال، کاروگیت و یا کورتیوب تولید شود. سپتیک تانک پلی اتیلنی دوجداره با لوله اسپیرال دارای بیشترین مقاومت بوده و سپتیک تانک پلی اتیلنی دو جداره ساخته شده از لوله کورتیوب دارای کمترین مقاومت است.

انواع سپتیک تانک پلی اتیلن

انواع سپتیک تانک پلی اتیلن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط