انواع دیفیوزر هوادهی تصفیه آب از نظر جنس 

انواع دیفیوزر هوادهی تصفیه آب از نظر جنس 

دیفیوزرهای هوادهی قدیمی تر اغلب از جنس فلز و یا سرامیک بوده اند. اما امروزه دیفیوزرهای ممبرانی از جنسPTFE  و EDPM بیشتر تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. از مزایا و ویژگی های این نوع از دیفیوزرها می توان به سبک بودن و مقاومت بالای آن ها اشاره کرد. همچنین نصب و راه اندازی این نوع دیفیوزرها نسبت به انواع قدیمی تر آن ها آسان تر است.

مقایسه انواع دیفیوزر

دیفیوزرها از نظر ساختار و شکل به سه دسته تقسیم می شوند :

  • دیفیوزرهای دیسکی یا بشقابی

  • دیفیوزرهای لوله ای یا تیوپی

  • دیفیوزرهای پلیتی

از موارد نام برده شده دیفیوزر دیسکی از نوع حباب ریز نسبت به سایر دیفیوزرها کاربرد بیشتری دارد و از دیفیوزرهای لوله ای در مخازنی که عرض کوچکی دارند و مقدار هوادهی لازم زیاد می باشد استفاده می کنند.

دیفیوزرهای حباب ریز توانایی تولید حباب بین 1 تا 3 میلی متر را دارند البته نکته مهم این است که  ضریب انتقال اکسیژن در دیفیوزرهای حباب ریز بیشتر از دیفیوزرهای حباب درشت است. دیفیوزرهای حباب درشت اغلب در مخازنی که وظیفه اختلاط و بهم زدگی فاضلاب را دارند و میزان وجود اکسیژن به مقدار کم می باشد مورد استفاده قرار می گیرند. مانند مخازن متعادل ساز.

انواع دیگری از دیفیوزرها، دیفیوزر قارچی است که به صورت سه طبقه و یا چهار طبقه و یا حتی بیشتر تولید می شوند و اندازه حباب های تولید شده در این دیفیوزر متوسط می باشد.

مزایا استفاده از دیفیوزر :

  • نصب و راه اندازی بسیار آسان
  • سرعت بسیار بالا در انتقال و تولید اکسیژن
  • عدم بروز مشکلاتی از جمله گرفتگی
  • مقاومت بالا در برابر خوردگی و دما با درجه حرارت بالا
  • راندمان کاری بالا
  • افت فشار بسیار پایین
انواع دیفیوزر هوادهی تصفیه آب از نظر جنس 

انواع دیفیوزر هوادهی تصفیه آب از نظر جنس

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط