انواعی از دستگاه های چربی گیر تصفیه آب صنعتی

انواعی از دستگاه های چربی گیر تصفیه آب صنعتی

چربی گیرهای مورد استفاده در صنایع گوناگون به دو نوع چربی گیر اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می شوند .چربی گیرهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می توانند از جنس فایبرگلاس، پلی اتیلن و یا کامپوزیت و غیره باشند.

به صورت کلی اساس کار همه چربی گیرها بر مبنای قانون چگالی می باشد. چگالی روغن نسبت به چگالی آب کمتر است و همین ویژگی سبب جدا شدن روغن از آب می شود. چربی ها برای جدا شدن از آب به دو عامل خنک کنندگی و ثابت ماندن نیاز دارند.

در چربی گیرهای اتوماتیک به محض اینکه چربی های جدا شده در بالای مخزن قرار می گیرند به کانال مخصوص جریان پیدا می کنند و سپس خارج می شوند. از چربی گیرها در تصفیه خانه های فاضلاب ها جهت جدا کردن روغن و چربی از مایعات خارج شده آشپزخانه ها، تالارها و سایر صنایع استفاده می شود.

طبق فرآیند طبخ غذا و انجام کارهایی چون شستشو ظروف، آبکشی برنج ها و خوراکی های چرب،کفشویی آشپزخانه باعث افزایش حجم چربی ها در فاضلاب می شود. پساب های چربی در گروه فاضلاب های چرب طبقه بندی می شوند.

ورود فاضلاب هایی که دارای مقادیر بسیاری از چربی می باشند باعث می شود که شبکه جمع آوری فاضلاب ، لوله ها و اتصالات به واسطه رسوب ذرات چرب بسته شوند و در نتیجه فشار آب کاهش پیدا کرده و لوله ها دچار گرفتگی می شوند. از این رو بهتر است که از دستگاه چربی گیر جهت جداسازی چربی ها قبل از اینکه وارد شبکه فاضلاب شود استفاده نمود.

ظرفیت چربی گیر ها با توجه به مصرف متغیر است و مکان مورد استفاده و حجم تولیدی چربی پارامتر هایی هستند که ظرفیت چربی گیر مورد نیاز را تعیین می کنند.

چربی گیر DAF یک نوع از این چربی گیرها است که بسیار مناسب برای آشپزخانه ها، تالارها، صنایع لبنی و غیره است.

انواعی از دستگاه های چربی گیر تصفیه آب صنعتی

انواعی از دستگاه های چربی گیر تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط