انتخاب محل نصب سپتیک تانک ها

انتخاب محل نصب سپتیک تانک ها

سپتیک تانک یا مخازن سپتیک از ساده ترین مراحل تصفیه فاضلاب است که در سیستم های تصفیه بی هوازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

سپتیک تانک ها معمولا در زیر زمین دفع می شوند و لوله جمع آوری فاضلاب به درون آن ها هدایت می شود. مخازن سپتیک برای پیش تصفیه فاضلاب های بهداشتی انسانی گزینه ای بسیار مناسب و پر مصرف می باشند.

به صورت کلی از سپتیک تانک ها می توان در راه خروجی فاضلاب های انسانی، رستوران ها، مناطق مسکونی، مدارس و بیمارستان ها استفاده کرد. فاضلاب این اماکن قابلیت تصفیه بیولوژیکی دارند و استفاده از سپتیک تانک برای تصفیه آنها بسیار مناسب می باشد.

برای انتخاب محل نصب سپتیک تانک موارد مهمی باید در نظر گرفته شود تا مناسب ترین مکان برای نصب آن انتخاب شود.

محل نصب سپتیک تانک ها نباید دارای شیب باشد در واقع اگر محل نصب سپتیک تانک هموار و صاف باشد حداقل هزینه ها برای شبکه انتقال فاضلاب صورت می گیرد و دفع لجن تولید شده از آن نیز آسان تر است.

محل نصب سپتیک تانک باید به گونه ای باشد که دسترسی به آن آسان باشد تا بتوان به صورت دوره ای از آن بازدید کرد و مشکلات احتمالی ناشی از آن را رفع کرد.

اما در عین حال محل نصب این مخازن باید تا حد الامکان از منطقه های مسکونی و عبور وسایل نقلیه دور باشد. در واقع سطح بالاییه منطقه زهکشی سپتیک تانک نباید در مسیر تردد قرار داشته باشد و بهتر است با بتن پوشانده شود.

رعایت بیشترین فاضله ممکن مخازن سپتیک تانک با تالاب ها و نهرها و همچنین لوله کشی های آب بسیار مهم است. زیرا لجن درون مخازن بار آلودگی بالایی دارد.

انتخاب محل نصب سپتیک تانک ها

انتخاب محل نصب سپتیک تانک ها

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط