استاندارد خروجی فاضلاب صنایع مختلف

استاندارد خروجی فاضلاب صنایع مختلف

استاندارد خروجی فاضلاب شامل تمامی شاخص های آلاینده و مقادیر املاح مضر در انواع فاضلاب ها است که بر مبنای آنها فاضلاب به درجه ای از کیفیت می رسد که می تواند دوباره به طبیعت باز گردد.

در واقع استاندارد خروجی فاضلاب جهت تخلیه فاضلاب یا پساب خروجی به منظور تعیین حدود مجاز و استاندارد آلاینده های محیط زیستی است و جهت تخلیه فاضلاب به منابع پذیرنده گفته می شود.

استاندارد فاضلاب های خروجی ناشی از صنایع مختلف بر اساس استانداردهای منبع پذیرنده و دریافت کننده فاضلاب به سه بخش تقسیم می شود.

استانداردهای خروجی فاضلاب به منابع آب سطحی، استاندارد فاضلاب جهت تخلیه به آب های سطحی و استاندارد فاضلاب خروجی برای تخلیه به چاه های جذبی و استاندارد فاضلاب جهت استفاده در مصارف کشاورزی و آبیاری درختان شامل مواردی است که بر اساس آنها نوع و کیفیت فاضلاب برای تخلیه به این موارد تعیین می شود.

آلاینده های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی شامل تمامی آلاینده های موجود در پساب یا فاضلاب می باشند که بر اساس آنها فاضلاب طبقه بندی می شود و انواع استانداردهای محیط زیست در ارتباط با آنها ارائه می شود.

برای مثال استاندارد فاضلاب جهت مصارف کشاورزی و آبیاری فضای سبز به استانداردی گفته می شود که طی آن فاضلاب با رعایت استانداردهایی جهت استفاده در مصارف کشاورزی و آبیاری فضاهای سبز تعیین شده است.

تمامی مواردی که برای سلامتی گیاهان مضر به حساب می آید از فاضلاب حذف شده اند. البته این استاندارد به عنوان حداقل ممکن برای انواع گیاهان وضع شده است، در حالی که باید نوع فاضلاب بر اساس ویژگی های گیاه، درخت یا گیاه و نسبت به تعیین حداقل کیفیت آب انتخاب شود.

استاندارد خروجی فاضلاب صنایع مختلف

استاندارد خروجی فاضلاب صنایع مختلف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط