اجزای پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی  RO

اجزای پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی  RO

وظیفه سیستم RO کاهش پارامترهای TDS است پس بقیه آلودگی ها و ترکیباتی که در آب وجود دارند باید توسط فرآیندهای دیگری حذف شوند. از این جهت یکی از مهم ترین اجزای دستگاه تصفیه آب صنعتی سیستم پیش تصفیه است.

وظیفه سیستم پیش تصفیه رساندن کیفیت آب به حالت استاندارد های تعیین شده ممبران های RO  و محافظت از آن ها است.

فیلتر شنی:

فیلتر شنی باعث می شود ذرات معلق موجود در آب مانند باکتری ها، مواد آلی و پلانکتون موجود در آب از آب جدا شوند. به طور کلی می توان گفت وظیفه این فیلتر کاهش جامدات معلق موجود در آب و کاهش کدورت آب است که با پارامترNTU  اندازه گیری می شود. حد مجاز ورودی این پارامتر به سیستم از 0.1 کمتر است.

فیلتر کربن:

از فیلتر کربن برای خنثی کردن اکسید کننده های آزاد در آب مثل کلر استفاده می شود. این اکسید کننده اگر با سطح ممبران تماس پیدا کند باعث آسیب دائمی به آن می شود. استفاده از فیلتر کربن در پیش  تصفیه آب باعث بهتر شدن طعم و بوی بد آب می شود.

فیلتر کارتریج:

فیلتر کارتریج دستگاه تصفیه آب صنعتی فیلتر نهایی است که دارای اندازه حفرات میکرونی می باشد که وظیفه دارد تا اطمینان حاصل کند که هرگونه ترکیبات جامد معلق نتوانند به سیستم RO  وارد شوند. این فیلتر در مرحله پیش تصفیه قبل از پمپ قرار می گیرد.

تزریق مواد شیمیایی:

با توجه به نوع آب مورد نظر و میزان آلاینده موجود در آن از انواع مختلفی از ترکیبات شیمیایی در آب استفاده می کنند به طور مثال از آنتی اسکالانت برای کنترل رسوب و از کلر برای حذف باکتری ها در آب استفاده می شود.

اجزای پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی  RO

اجزای پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی  RO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط