آشنایی با فیلتر کربن گرانول جاکوبی

آشنایی با فیلتر کربن گرانول جاکوبی

در این مطلب درباره ی فیلتر کربن گرانول از برند جاکوبی صحبت می کنیم و درباره ی آن اطلاعاتی به دست می آوریم . برای آشنایی با این فیلتر و برند آن متن زیر را دنبال کنید .

فیلتر کربن اکتیو یکی از فیلترهایی است که در دستگاه های تصفیه آب مختلف تعبیه می شود و به حذف مواد آلی ، آلاینده ها ، عوامل بیماری زا همانند ویروس ها ، باکتری ها ، عناصر خطرناک مانند آرسنیک می پردازد .

نحوه ی عملکرد این فیلتر به چه صورت است ؟ این فیلتر چگونه قادر به حذف این عوامل است ؟ اصلاً کربن اکتیو چیست ؟ در این مطلب پاسخ تمامی این سوالات را متوجه خواهید شد .

کربن اکتیو کربنی است که از مراحل و فرآیندهایی گذر کرده است و دچار تغییرات فیزیکی و شیمیایی مختلف شده است .

تغییرات فیزیکی کربن اکتیو عبارت است از : افزایش مساحت و تخلخل و منافذ

تغییرات شیمیایی کربن اکتیو عبارت است از : بالا رفتن سطح جذب ، بالا رفتن واکنش پذیری

داشتن این ویژگی ها و به وجود آمدن این تغییرات باعث می شود که از کربن اکتیو در صنایع مختلفی استفاده شود همانند صنعت تصفیه آب و فاضلاب .

این نوع کربن در سه حالت پودری ، گرانولی و اکستروده شده تولید می شود که در این مطلب درباره ی حالت گرانولی آن صحبت می کنیم .

کربن اکتیو گرانولی به چه نوع کربن اکتیوی گفته می شود ؟ کربن اکتیو گرانولی نوعی کربن اکتیو است که دانه بندی شده است و در اندازه های یکسان می باشد . دانه بندی آن می تواند به صورت ریز ، متوسط و درشت باشد .

برند جاکوبی یکی از برندهای معتبر و موفق است که یکی از موفقیت های این برند تولید کربن اکتیو با کیفیت و تایید شده توسط سازمان های بین المللی استاندارد است .

کربن اکتیو جاکوبی قادر به حذف کلر و مواد آلی مختلف است و ظرفیت بسیار بالایی برای جذب ناخالصی های موجود در آب دارد .

آشنایی با فیلتر کربن گرانول جاکوبی

آشنایی با فیلتر کربن گرانول جاکوبی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط