آشنایی با آنتی اسکالانت فلوکن 260

آشنایی با آنتی اسکالانت فلوکن 260

آنتی اسکالانت فلوکن 260 در دستگاه تصفیه آب صنعتی بعد از فیلتر شنی و کربنی و قبل از فیلتر میکرونی برای جلوگیری از تشکیل رسوب از نوع کربناته و سولفاته ، بر روی سطح ممبراین می باشد و ساخت کشور انگلستان است .

 آنتی اسکالانت یک محلول آبی از پلی کربوکسیلیک اسید می باشد که به نوعی به طول عمر ممبراین کمک می کند و باعث افزایش خروجی می شود پس بهتر است از همان اول در دستگاه استفاده شود.

آنتی اسکالات فلوکن 260 یکی از بهترین آنتی اسکالانت ها می باشد که آهن موجود در آب را نیز تنظیم می کند.

بسته به کیفیت آب ورودی دستگاه تصفیه آب دوز آنتی اسکالانت که به دستگاه تزریق می شود متغیر است.

 معمولا به ازای هر 40 لیتر آب تصفیه شده 300 الی 400 سی سی آنتی اسکالانت در طول 24 ساعت استفاده می شود.

اگر که رسوب تشکیل شود مضراتی برای دستگاه دارد بطور مثال باعث باز شدن منفذه های ریز ممبراین می شود در نتیجه فشار آب کاهش پیدا می کند و راندمان سیستم پایین می آید.

باید سعی کنید از آنتی اسکالانت مرغوب استفاده کنید در غیر این صورت نمک های محلول در آب تولید شده بیشتر می شود و باعث بالا رفتن فشار بر پمپ ها می شود و مصرف برق بالا می رود.

شایان ذکر است که آنتی اسکالانت فلوکن 260 دقیقا برعکس مواد منعقد کننده عمل می کند.

آشنایی با آنتی اسکالانت فلوکن 260

آشنایی با آنتی اسکالانت فلوکن 260

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط