آشغالگیر مکانیکی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

آشغالگیر مکانیکی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

آشغالگیر به عنوان یکی از بخش های ضروری در تمامی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب کاربرد دارد.

آشغالگیرها در انواع متنوعی ساخته می شوند و هر کدام از آنها برای موارد خاصی به کار برده می شوند تا بتوان بالاترین بازدهی را از این سیستم ها بدست آورد.

آشغالگیرهای مکانیکی یکی از انواع آشغالگیرها هستند که نسبت به سایر این سیستم ها کاربرد فراوان تری دارد. در بیشتر و یا در تمامی تصفیه خانه ها وجود یک آشغالگیر مکانیکی برای حذف جامدات معلق الزامی است.

آشغالگیرهای مکانیکی نیز همانند سایر آشغالگیرها از نظر دقت و فاصله بین میله ها به دو دسته ریز و درشت تقسیم بندی می شوند.

آشغالگیرهای مکانیکی تمامی عملیات تصفیه را به صورت ماشینی انجام می دهند. تمامی موارد چون جمع آوری آشغال، انتقال آشغال ها به بیرون از کانال، انتقال آشغال ها به داخل سبد سیستم، سیستم شستشوی آشغال ها و خرد کردن و بسته بندی آشغال های خورد شده در این سیستم ها به صورت کاملا اتوماتیک و با استفاده از ماشین آلات انجام می گیرد.

این نوع از آشغالگیرها قابلیت عبور جریان بالایی از آب و فاضلاب را دارند و همچنین در برابر عوامل خورنده و مواد شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

قابلیت حذف ذرات ته نشین شده از کف کانال ها، راندمان بسیار بالا در حذف ذرات معلق درون آب، نگهداری و سرویس آسان از دیگر ویژگی ها و مزایای این نوع سیستم ها است.

آشغالگیرهای مکانیکی به صورت خاصی در کانال های ورودی فاضلاب قرار می گیرند. زاویه قرارگیری این نوع از آشغالگیرها در اغلب کانال های سیال بین 45-60 درجه است.

آشغالگیرهای مکانیکی معمولا قادر هستند تا بین 2-3 میلی گرم از جامدات معلق را در هر لیتر و حذف BOD بین 3-7 میلی گرم در لیتر را انجام دهند.

آشغالگیر مکانیکی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

آشغالگیر مکانیکی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱         

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط