آبیاری کشاورزی با استفاده از فاضلاب تصفیه شده

آبیاری کشاورزی با استفاده از فاضلاب تصفیه شده
صنایع مختلف اعم از پرورش ماهی و کشتارگاه ها، صنایع غذایی، صنایع نفت و پتروشیمی و سایر صنایع مختلف از آب برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. از آنجایی که مقادیر آب مصرف شده در این صنایع بالا است و منابع آب سالم و پاک بسیار محدود شده اند، تصفیه و استفاده مجدد از آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
کشاورزان یکی از بزرگترین مصرف کننده های آب شیرین هستند و در کشور ایران حدودا 90% از منابع آب شیرین را مصرف می کنند. برای آبیاری کشاورزی و محصولات به خصوص مواقعی که زمین های کشاورزی در خارج از شهر باشد، تصفیه های بیولوژیکی فاضلاب به همراه ته نشینی و گند زدایی کافی است.
البته برای آبیاری محصولات مختلف باید روش های مختلفی برای تصفیه فاضلاب به کار برده شود تا محصولات دچار آلودگی های کشاورزی نشوند.
میوه ها و سبزیجات به صورت خام مصرف می شوند، همانند گوجه فرنگی، خیار و انواع سبزیجات. فاضلابی که برای آبیاری این محصولات استفاده می شود از نظر کیفی باید درجه بالایی قرار گرفته باشد، به همین دلیل برای آبیاری این محصولات از روش های پیشرفته برای تصفیه فاضلاب استفاده می کنند.
برای آبیاری گیاهانی که در ابتدا پخته می شوند و بعد مورد استفاده قرار می گیرند، با توجه به اینکه در درجه حرارت بالا قرار می گیرند و کاملا پخته می شوند، انواع آلاینده های بیماری زای درون آن از بین می روند. به همین دلیل آب فاضلاب تصفیه شده برای آبیاری این گیاهان عموما محدودیت های کمتری دارند.
برای آبیاری گیاهانی که مصارف صنعتی دارند همانند دانه های روغنی، کتان، پنبه و کنف باید جنبه های بهداشتی به دلیل تماس کشاورزان و با فاضلاب مد نظر قرار گرفته شود.
با پیشرفت صنایع و بالارفتن مصرف آب، استفاده مجدد از پساب صنایع بسیار مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز در حال گسترش است.

آبیاری کشاورزی با استفاده از فاضلاب تصفیه شده

آبیاری کشاورزی با استفاده از فاضلاب تصفیه شده

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط