کارکرد هد پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

کارکرد هد پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی از دو قسمت تشکیل شده است یکی بدنه موتور و دیگری هد پمپ یا کلگی پمپ نام دارد.

هد پمپ متغییر روی پمپ دستگاه قرار می گیرد و فشار را به صورت دیافراگمی برای کم و زیاد کردن فشار خروجی برای پمپ تامین می کند.

زمانی که فشار آب خارج شده از دستگاه کم باشد با تغییر پیچ روی هد پمپ، فشار را بالا می بریم و هنگامی که فشار آب ورودی به دستگاه بالا باشد باید فشار بعد از پمپ را پایین بیاوریم تا باعث شکستگی قطعات دستگاه نشود.

برای تنظیم هد پمپ در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی باید از گیج فشار استفاده شود تا فشار مناسب بدست آید. وظیفه پمپ وکلگی پمپ در واقع تولید کننده شتاب آب در دستگاه وافزایش قدرت جهت ذخیره آب درمخزن می باشد.

در قسمت هد پمپ سوپاپ مکنده و دهنده دورانی وجود دارد که آب را باشتاب در ممبران پمپاژ می کند. اگر فیلتر ممبران بدلیل اشباع شدن گرفته باشد واشر بین آب وپمپ پاره می شود و کلگی پمپ شروع به چکه کردن آب می کند.

اگر موتور پمپ صدای زیادی تولید می کند یا بلبرینگ گرداننده سیم پیچ مشکل پیدا کرده است یا کلگی موتوربه بدنه موتور محکم بسته نشده است.

باید هر سال  پیچ های روی موتور آچار کشی شوند. همچنین از زدن روغن و مواد شیمیایی روی پمپ پرهیز کنید. از ریختن آب بر روی قطعات برقی دستگاه از جمله پمپ خوداری کنید.

کارکرد هد پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

کارکرد هد پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • هد پمپ اب تصفیه صنعتی

مطالب مرتبط