پوست کارتریج 20 اینچ جامبو برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

پوست کارتریج 20 اینچ جامبو برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی
اغلب فیلتر های پیش تصفه در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به صورت هوزینگی ارائه می شوند،در واقع فیلتر درون محفظه ای با عنوان کارتریج قرار می گیرد و کارتریج فیلتر درون هوزینگ نصب می شود.کارتریج های فیلتر در انواع مختلف خانگی و نیمه صنعتی طراحی می شود و ساختار نمونه های صنعتی ان با انواع خانگی و نیمه صنعتی تفاوت هایی اساسی دارد.
از پوست کارتریج 20 اینچ جامبو برای نگه داری انواع مختلفی از فیلتر های کربن فعال پودری،فیلتر های رزینی و فیلتر پلی فسفات استفاده می کنند،اگر درون کارتریج نیمه صنعتی فیلتر کربن فعال گرانول قرار دهید،می توانید از آن به عنوان پیش تصفیه در انواع هوزینگ های 20 اینچ جامبو استفاده کنید.فیلتر کربن فعال گرانول در صنعت تصفیه آب بسیار پر مصرف است و از ان به منظور حذف آلاینده های شیمیایی و بو،مزه و طعم و رنگ نامطبوع آب استفاده می کنند.
در صورتی که درون پوست کارتریج 20 اینچ جامبو از کریستال های پلی فسفات استفاده شود،به عنوان یک ماده ضد رسوب مانع از ایجاد رسوب در لوله ها و اتصالات مختلف می شود.فیلتر های پلی فسفات به عنوان ضد رسوب بسیار در فیلتر های لباسشویی و ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرند.
یکی ازمواد پر مصرفی که در این محفظه ها استفاده می شود،رزین است.از رزین ها می توان درمصارف متنوعی مانند تصفیه آب آکواریوم استفاده کرد.فیلتر های رزینی بسیار در صنعت تصفیه آب برای کاهش سختی مورد استفاده قرار می گیرند و در فرآیند های مختلف جداسازی و خالص سازی اب کاربرد دارد.
پوست کارتریج 20 اینچ جامیو نیمه صنعتی از پلاستیک پلی پروپیلن ساخته می شود و کیفیت بسیار بالایی دارد،این محفظه ها به گونه ای ساخته شده اند که با مواد شیمیایی معمول موجود در آب واکنش نشان نمی دهند و از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.
در بخش بالا و پایین این کارتریج یک ابر قرار داده شده است و از ورود مواد دروان ان به آب جلوگیری می شود.

پوست کارتریج 20 اینچ جامبو برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

پوست کارتریج 20 اینچ جامبو برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط