پمپ نیمه صنعتی RO-4800 PURE UP

پمپ نیمه صنعتی RO-4800 PURE UP

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ، میزان آب بیشتر در حدود 400 گالن در شبانه روز و تقریبا 8 برابر دستگاه های تصفیه آب خانگی تولید می کنند و در آن ها از 4 فیلتر ممبران با ظرفیت 100 گالن استفاده شده است.

در این دستگاه ها از پمپ های تصفیه آب با قدرت بسیار بالاتر برای مصرف با فشار بالاتر و میزان دبی خروجی آب بیشتر استفاده می شود.

این پمپ ها ، مدل های مختلفی دارند و با برق ورودی 32 تا 48 ولت کار می کنند. همچنین حجم آب منتقل شده در این نوع پمپ ها متفاوت بوده و معمولا بین 4 الی 6 لیتر در دقیقه است.  به این گونه که حجم آب عبوری با فشار آب رابطه معکوس دارد و هر چه حجم آب کمتر باشد ، فشار ایجاد شده بیشتر خواهد بود .

 یکی از انواع این پمپ ها که ساخت تایوان است و کاملا وارداتی می باشد پمپ نیمه صنعتی  RO-4800 PURE UP است. ولتاژ برق ورودی در این پمپ بین 32 الی 48 ولت متغییر می باشد یعنی هرچه ولتاژ بالاتری داشته باشیم ، توان پمپ نیز بالاتر خواهد بود .

پمپ نیمه صنعتی RO-4800 PURE UP برای ایجاد فشار بالا ، یکی از بهترین گزینه هاست و به خوبی فشار بالایی را تولید خواهد کرد . حتی فقط  یک عدد از این پمپ ، می تواند یک دستگاه تصفیه آب ۴۰۰ گالن را راه اندازی کند .

توجه کنید که این پمپ ها برای استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب نیستند و زیادی قوی هستند . 

پمپ نیمه صنعتی RO-4800 PURE UP

پمپ نیمه صنعتی RO-4800 PURE UP

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط