هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی

هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی

هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی وسیله ای برای نگهداری فیلترهای نیمه صنعتی است. این هوزینگ به دلیل مات بودن برای فیلترهای کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک مناسب است. درون این هوزینگ می توان فیلترهای 20 اینچ اسلیم را قرار داد.

در واقع دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی برای انجام فرآیند تصفیه از یکسری فیلتر تشکیل شده اند.

فیلترهای پیش تصفیه که شامل فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک می شود و در پایین شاسی دستگاه قرار دارد نیاز به هوزینگ و محفظه ی نگهدارنده دارند.

یعنی فیلترها درون هوزینگ قرار می گیرند و آب با ورود به هوزینگ و بعد عبور از فیلتر، تصفیه می شود.

کیفیت و آلیاژ ساخت هوزینگ ها بسیار مناسب است زیرا با آب در تماس هستند و نباید واکنشی با آب داشته باشند. اگر کیفیت هوزینگ پایین باشد باعث تغییر در طعم، رنگ و بوی آب می شود و قدرت و تحمل فشار بالای آب را نخواهد داشت و زود به زود خراب می شود.

یکی از بهترین نوع های هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی، هوزینگ های با بدنه ی آبی رنگ ساخته شده از مواد پلی پروپیلن هستند.

همچنین هوزینگ ها باید بر اساس استاندارد FDA ساخته شوند و از هر لحاظ مورد بررسی قرار گیرند. هوزینگ هایی که ضخیم تر باشند و دارای اورینگ های مقاوم باشند می توانند فشار زیادی را تحمل کنند و از نظر نشتی ایمن باشند.

هوزینگ های نیمه صنعتی باید توانایی تحمل فشار تا 130 psi را داشته باشند.

از هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی می توان در صنایع غذایی، صنایع تصفیه آب اسمز معکوس، آزمایشگاه ها و غیره استفاده کرد.

هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی

هوزینگ مات 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط