هوزینگ فیلتر کارتریج جامبو 20 اینچی

هوزینگ فیلتر کارتریج جامبو 20 اینچی

در تصفیه آب و فاضلاب ازهوزینگ های مختلفی با سایزهای متفاوت در پیش تصفیه سیستم های RO و یا سیستم های زلال ساز UF استفاده می شود.

در این هوزینگ ها از فیلترهای الیافی یا نخ تابیده با ارتفاع متفاوت استفاده می شود که بستگی به دبی و شرایط طراحی آن ها دارد.

هوزینگ ها از جنس UPVC یا استیل با گرید های مختلف ساخته می شوند.

هوزینگ ها انواع مختلفی دارند که دارای هوزینگ کارتریج جامبو20 اینچ، هوزینگ استیل 30 اینچ ، هوزینگ استیل 40 اینچ و هوزینگ PVCمی شوند.

هوزینگ های 20اینچ جامبو در صنایع و مکان هایی که مصرف و دِبی آب بالایی دارند استفاده می شود.

در این هوزینگ ها فیلتر با قطر ۴ تا ۴٫۵ اینچ قرار می گیرد.هوزینگ های 20 اینچ جامبو با ورودی و خروجی۱ ، ۱/۴-۱ ، ۱/۲-۱ و ۲ اینچ و با ارتفاع ۲۰ اینچ قرار دارد .

از هوزینگ فیلتر کارتریج جامبو 20اینچی ساخته شده از مواد فود گرید و مناسب آب آشامیدنی برای تصفیه آب آشامیدنی با PH خنثی ، برای پیش تصفیه آب ورودی ساختمان، دیگ بخار، حفاظت از پمپ ها و سیستم های تصفیه اسمز معکوس ، سسیستم های گرمایشی و سختی گیرها اسنفاده می شود.

این هوزینگ فیلتر باید دور از نور آفتاب و نوسانات بالا یا پائین دمایی باشد ودر یک محیط  تمیز نصب گردد  تا از طول عمر آن کم نشود.

همچنین نور خورشید باعث رشد باکتری ها، جلبک ها و عناصر تک سلولی می شود که باید دور از نور مستقیم نصب شود.

هوزینگ فیلتر کارتریج جامبو 20اینچی باید حداقل 10 سانتی متر از سطح زمین فاصله داشته باشد تا در موقع عوض کردن فیلتر داخل آن هوزینگ به راحتی باز و بسته شود.

هوزینگ فیلتر کارتریج جامبو 20 اینچی

هوزینگ فیلتر کارتریج جامبو 20 اینچی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط