هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو

هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو

هوزینگ (housing) در واقع همان محفظه ای است که برای نگهداری فیلترهای مختلف به کار برده می شود.

هوزینگ ها (پوسته کارتریجی) محل قرارگیری فیلترهای هوزینگی یا کارتریجی هستند و یکی از قطعات ثابت و اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی هستند.

هوزینگ با قطر جامبو و با ارتفاع 20 اینچ اغلب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و برخی از دستگاه های تصفیه آب صنعتی قابلیت استفاده دارد.

البته از این قطعات می توان به صورت جدا برای فیلتراسیون آب استفاده کرد و درون آن را با انواع فیلترهای کربن، رزین های صنعتی و یا فیلترهای پلی فسفات پر کرد.

اگر درون این هوزینگ را فیلتر کربن فعال پودری قرار دهید می توانید از آن در انواع پیش تصفیه های ورودی ساختمان و سیستم های تصفیه آب جهت حذف طعم، بو، مزه و رنگ نامطبوع آب و همچنین حدف انواع مواد شیمیایی نظیر کلر و مشتقات آن بهره ببرید.

در صورتی که درون این پوسته کارتریج را با رزین پر کنید نیز می توانید از آن برای تصفیه آب آکواریوم های بزرگ استفاده کنید تا آبی نرم با خلوص بالا به آکواریوم وارد شود.

حتی اگر درون این محفظه را فیلترهای پلی فسفات قرار دهید می توانید از آن به عنوان فیلتری ضد رسوب به عنوان فیلترهای ماشین ظرفشویی و لباسشویی صنعتی مورد استفاده قرار دهید.

به صورت کلی هر نوع ماده ای را که درون این محفظه ها قرار دهید می توانید تخلیه و مجددا پر کنید. این کارتریج ها همچنین در انواع هوزینگ نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو استاندارد قابلیت نصب و استفاده دارند.

هوزینگ نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو معمولا از جنس پلاستیک با استاندارد فود گرید ساخته شده است و بدنه آن در برابر دما و فشار آب از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو

هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • قیمت تصفیه آب صنعتی language:fa
  • قیمت دستگاه تصفیه آب water quality language:fa

مطالب مرتبط