محدود کننده فاضلاب 1500 سی سی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب 1500 سی سی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس مجهز به فیلتری به نام ممبران می باشند. هوزینگ فیلتر ممبران دارای دو خروجی است که یکی از آن ها وظیفه دارد تا پساب تولید شده از فرآیند تصفیه ممبران را به خارج از سیستم و به فاضلاب هدایت نماید. این کار به عهده فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان فاضلاب است. در واقع محدود کننده جریان فاضلاب تنها در سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس دیده می شود و دستگاه های تصفیه آب مبتنی بر روش فیلتراسیون مجهز به این قطعه نمی باشند.

محدود کننده فاضلاب نقش بسیار موثری در فرآیند تصفیه آب دارد. به همین دلیل استفاده از یک فلو فاضلاب با ظرفیت مناسب در دستگاه تصفیه آب بسیار مهم است. در واقع اگر محدود کننده جریان در دستگاه وجود نداشته باشد آبی که پمپ با فشار بالا پمپاژ می کند با سرعت بسیار بالایی تخلیه می شود و در نهایت راندمان دستگاه بسیار پایین می آید و آب به هدر می رود.

محدود کننده فاضلاب 1500 سی سی اجازه خروج 1500 سی سی فاضلاب را در هر دقیقه می دهد. این فلو فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در دستگاه های تصفیه آب خانگی کاربردی ندارد. دقت داشته باشید انتخاب محدود کننده فاضلاب با عدد مناسب به همان اندازه مهم است که وجود آن در دستگاه اهمیت دارد. انتخاب محدود کننده جریان فاضلاب با عدد مناسب به عوامل مختلفی بستگی دارد و بهتر است توسط کارشناس انتخاب شود.

ورودی و خروجی محدود کننده فاضلاب 1500 سی سی دارای رزوه از داخل می باشد و به آسانی می توان انواع اتصالات را به آن متصل نمود. این قطعه کوچک عملکردی بسیار مهم را در بالا بردن راندمان سیستم تصفیه آب نیمه صنعتی اسمز معکوس دارد و می توان گفت بدون وجود آن فیلتر ممبران دستگاه تصفیه به سرعت آسیب می بیند و قابلیت استفاده ندارد.

محدود کننده فاضلاب 1500 سی سی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

محدود کننده فاضلاب 1500 سی سی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط