فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k از سری فیلترهای کربنی بسیار با کیفیت است که در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و پیش تصفیه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر از کربن فشرده و به صورت جامد ساخته شده است و استوانه ای شکل است.

بلوک کربن در این فیلتر درون محفظه ای به نام کارتریج قرار گرفته است و خود فیلتر برای نصب به محفظه فیلترهای نیمه صنعتی نیاز دارد.

در واقع این فیلتر برای استفاده باید درون هوزینگی مناسب قرار بگیرد تا بتواند حجم مشخصی از آب را تصفیه کند.

این فیلتر همچنین قادر است تا ذرات معلق به جا مانده از مراحل قبل را تا 10 میکرون حذف کند و آب را برای ورود به فیلتر اصلی دستگاه آماده کند.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k توان حذف کلر، طعم، بو و مزه نامطبوع آب را دارد و برای تصفیه آب شهری و زیر زمینی گزینه ای بسیار مناسب است.

این فیلتر همچنین ساختاری منسجم و یکپارچه دارد و در برابر آب سخت، با دما و فشار متغیر آستانه تحمل بالایی دارد.

از دیگر ویژگی های قابل توجه فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی سی سی کی می توان به اورینگ های به کار برده شده درون آن اشاره کرد. این اورینگ ها (O-Ring) کمک می کنند تا فیلتر به خوبی عایق بندی شود و احتمال نشتی آب از آنها به حداقل برسد.

کربن مورد استفاده در فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k به شکل قطعات جامد و فشرده در آمده است و از جنس پوسته نارگیل بدست آمده اند.

با توجه به اینکه بلوک های کربن سطح تماس بیشتری با آب دارند و کیفیت کربن نیز بسیار مرغوب می باشد این فیلتر می تواند درصد بالایی از آلاینده های درون آب را جذب کند.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم c.c.k

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط