فیلتر نیمه صنعتی الیافی نخ تابیده c.c.k مدل SC-30W-5

فیلتر نیمه صنعتی الیافی نخ تابیده c.c.k مدل SC-30W-5

فیلترهای الیافی نخ تابیده نیمه صنعتی یکی از انواع بسیار پرکاربرد فیلترهای تصفیه آب است که از آنها به عنوان پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی یا پیش تصفیه ورودی ساختمان ها و غیره بسیار استفاده می کنند.

انتخاب نوع مرغوب این فیلتر تاثیر بسزایی در فیلتراسیون فیزیکی آب دارد و باید در انتخاب آن بسیار دقت شود.

فیلتر نیمه صنعتی الیافی نخ تابیده c.c.k مدل SC-30W-5 یکی از فیلترهای پرفروش و بسیار با کیفیت است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کرد.

این فیلتر با قطر 2.5 اینچ و با ارتفاع 20 اینچ قابلیت نصب درون انواع هوزینگ های 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی را دارد.

بهتر است هوزینگی که برای قرارگیری این فیلتر مورد استفاده قرار می گیرد شفاف باشد، زیرا در این صورت می توان با مشاهده تغییراتی که در بدنه فیلتر به وجود می آید از زمان تعویض دقیق تر فیلتر آگاه شد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و به صورت استوانه ای توخالی در آمده است، آب با ورود به هوزینگ ناچار به عبور از بین لایه های فیلتر شده و با عبور از بین این لایه ها ذرات معلق و غیر محلول موجود در خود را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد.

البته این فیلتر در به دام انداختن ذرات معلق محدودیت دارد و می تواند با دقت 5 میکرون شن و ماسه، گل و لای، خاک و جلبک را به دام بی اندازد.

فیلتر نیمه صنعتی الیافی نخ تابیده c.c.k مدل SC-30W-5 از لحاظ کیفیت کاملا قابل اطمینان است و می توانید با اطمینان خاطر از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کرد.

فیلتر نیمه صنعتی الیافی نخ تابیده c.c.k مدل SC-30W-5

فیلتر نیمه صنعتی الیافی نخ تابیده c.c.k مدل SC-30W-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط