فیلتر ممبران نیمه صنعتی فلاکستک مدل TW-PA-2012-100 GPD

فیلتر ممبران نیمه صنعتی فلاکستک مدل TW-PA-2012-100 GPD

فلاکستک از برندهای معروف آمریکایی در زمینه تولید محصولات تصفیه آب است، کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات این کمپانی در کشور تایوان واقع است و جزء یکی از قدیمی ترین فعالان در زمینه تصفیه آب می باشد.

فیلترهای ممبران فلاکستک در ظرفیت های خانگی و نیمه صنعتی تولید می شوند و به دلیل کیفیت بالا جزء ممبران های پرفروش به حساب می آیند.

فیلتر ممبران نیمه صنعتی فلاکستک مدل TW-PA-2012-100 GPD در مرحله چهارم از انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی قابلیت استفاده دارد.

این فیلتر با عنوان آب شیرین کن نیز نام برده می شود، زیرا غشاء نازکی که در آن به کار برده شده است دقت بسیار بالایی در حذف ناخالصی ها دارد و قادر به حذف ذرات تا 0.0001 میکرون می باشد.

این دقت از تصفیه آب حتی باعث می شود یون ها و نمک های محلول در آب جدا شوند.

این فیلتر روزانه قادر به تولید 100 گالن آب می باشد، البته 100 گالن ظرفیت اسمی فیلتر است و بنا به شرایط کارکرد کلی دستگاه ممکن است کمتر شود.

میزان ظرفیت محدود کننده ظرفیت فاضلاب، توان پمپ و کیفیت آب می توانند در ظرفیت تولید آب توسط این فیلتر تاثیر گذار باشند.

جنس غشاء این فیلتر از استات سلولز است و با اینکه از مقاومت بالایی در برابر فشار، دما و PH آب بهره مند است، اما نسبت به کلر و ذرات معلق بسیار حساس می باشد.

به همین دلیل استفاده از فیلترهای پیش تصفیه اصل و با کیفیت در عملکرد این فیلتر بسیار تاثیر گذار است.

طول عمر فیلتر ممبران نیمه صنعتی فلاکستک مدل TW-PA-2012-100 GPD تحت تاثیر عواملی چون سختی آب، کیفیت پمپ، کیفیت فیلترهای پیش تصفیه، تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و میزان مصرف آب تغییر پیدا می کند.

اما عموما این فیلتر تا حداکثر دو سال قابلیت استفاده مفید دارد و پس از آن بهتر است تعویض شود.

فیلتر ممبران نیمه صنعتی فلاکستک مدل TW-PA-2012-100 GPD

فیلتر ممبران نیمه صنعتی فلاکستک مدل TW-PA-2012-100 GPD

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

.

مطالب مرتبط