فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

برند آکوا لایف (aqua life) یکی از برندهای مطرح و خوش آوازه در زمینه تولید محصولات تصفیه آب خانگی است که علاوه بر دستگاه و محصولات تصفیه آب خانگی، انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با ظرفیت های مختلف را طراحی و تولید می کند.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به لحاظ نوع قطعات به کار برده شده و ساختار و اجزاء کلی تقریبا مشابه با نمونه های خانگی است، با این تفاوت که ابعاد فیلترها و قدرت و ظرفیت قطعات به کار برده شده در سیستم بزرگتر و بیشتر از دستگاه های تصفیه آب خانگی است.

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف از فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم استفاده می شود. قطر این فیلتر با نمونه های خانگی یکی است اما طول فیلتر دو برابر ابعاد فیلتر الیافی خانگی می باشد.

این فیلترها از جنس الیافی پلی پروپیلن ساخته می شوند و مقاومت بیشتری در برابر فشار و دمای آب ورودی دارند.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ اسلیم در این دستگاه ها به صورت هوزینگی یا کارتریجی ساخته می شود، بنابراین برای نصب آن وجود محفظه یا هوزینگ مخصوص با همین ابعاد ضرورت دارد.

از آنجایی که این فیلتر ابعاد بزرگتری دارد، بنابراین قادر است حجم بیشتری از آب را تصفیه کند، به بیان دیگر ظرفیت تولید آب از این فیلتر بالاتر است و به همین دلیل در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی کاربرد دارد.

طول عمر این فیلتر تحت تاثیر عوامل مختلفی ممکن است متغیر باشد، اما به طور معمول با در نظر گرفتن عوامل مختلف بهتر است حداقل هر سه ماه یک بار این فیلتر تعویض شود تا راندمان دستگاه پایین نیاید.

فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • قیمت تصفیه آب آکوا language:fa