فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

سی سی کی (c.c.k) از فعال ترین برندها در زمینه تولید محصولات تصفیه آب است و انواع بسیار متنوعی از دستگاه و لوازم جانبی و فیلترهای خانگی و نیمه صنعتی مربوط به تصفیه آب را طراحی و تولید می کند.

این کمپانی تایوانی سال های طولانی در این زمینه فعالیت داشته است و از اعتبار و شهرت فراوان برخوردار است.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k یکی از فیلترهای پر مصرف و پر فروش است که می توان از آن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به عنوان فیلتر پیش تصفیه استفاده کرد.

فیلتر الیافی در تصفیه فیزیکی و مقدماتی آب نقش دارد و با حذف ذرات معلق به از بین بردن کدورت آب بسیار کمک می کند.

این فیلتر دارای لایه هایی است که به دور محوری استوانه ای شکل تابیده شده است و لوله وسط آن تو خالی است، آب با ورود به این فیلتر ناچار به عبور از بین این لایه های است و بر روی آنها منافذی به قطر 5 میکرون ایجاد شده است.

در واقع آب با عبور از منافذ کلیه ذرات معلق موجود در خود را مانند گل و لای، شن و ماسه و خاک و لجن را از دست داده و این ناخالصی ها بین فیلتر به دام افتاده و اجازه عبور پیدا نمی کنند.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو سی سی کی به صورت هوزینگی طراحی شده است و می توان آن را در انواع محفظه های نیمه صنعتی شفاف قرار داد.

البته هوزینگ مات جامبو نیز قابلیت قرار دادن فیلتر الیافی را دارد اما بهتر است محفظه فیلتر الیافی به صورت شفاف ساخته شود تا بتوان از وضعیت بدنه فیلتر آگاه شد و آن را در زمان دقیق تر تعویض کرد.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو c.c.k

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط