فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو آکوا جوی

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو آکوا جوی

فیلترهای تصفیه آب نیمه صنعتی از نظر ساختار کلی و عملکرد نسبتا مشابه با فیلترهای تصفیه آب خانگی عمل می کنند.

اما تفاوت بارز بین این سری از فیلترها در ابعاد و مقاومت آنها است. فیلترهای تصفیه آب نیمه صنعتی بزرگتر از انواع خانگی هستند و مقاومت بیشتری نیز دارند.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو آکوا جوی به دلیل کیفیت و کارایی بسیار بالا جزء یکی از فیلترهای پر فروش است و می توان از آن در انواع هوزینگ های 20 اینچ جامبو استفاده کرد.

کاربرد این فیلتر بسیار گسترده است و علاوه بر اینکه می توان از آن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده کرد، بلکه می توان به صورت تکی یا در پیش تصفیه های ورود ساختمان ها یا کارگاه ها نیز استفاده کرد.

به صورت کلی این فیلتر برای استفاده در محفظه های 20 اینچ big blue مناسب است و می توان از آن برای حذف رسوبات ناشی از زنگ لوله ها، ذرات شن و ماسه، گل و لای، لجن و خاک و غیره استفاده کرد.

این فیلتر می تواند آب ورودی را با دقت 5 میکرون تصفیه کند، یعنی کلیه ذرات معلق را که از 5 میکرون بزرگتر هستند حذف کند.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو آکوا جوی از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و برای مصارف بهداشتی و خوراکی کاملا مناسب می باشد.

این فیلتر همچنین موفق به دریافت تاییدیه از سازمان های جهانی FDA و NSF شده است و این خود تضمینی کاملا قابل اطمینان جهت کیفیت و کارایی بالای این فیلتر می باشد.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو آکوا جوی

فیلتر الیافی نیمه صنعتی 20 اینچ جامبو آکوا جوی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط