زانویی پمپ در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

زانویی پمپ در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

پمپ یکی از مهم ترین تجهیزات به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس است که با فشار کاری و قدرت متغیر در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی اسمز معکوس به کار برده می شود.

پمپ ها در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس وجود دارد و با قطعات مختلفی در دستگاه در ارتباط است.

برای نصب شیلنگ ورودی و خروجی به کلگی پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی از دو اتصال با عنوان زانویی پمپ استفاده می شود.

زانویی پمپ نیمه صنعتی یکی از انواع پرکاربرد و پر مصرف اتصالات زانویی است که از آن بر روی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود.

این اتصال از نوع فیتینگی است و با عنوان اتصال زانویی پمپ سریع نیز نام برده می شود.

اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی دارای دو خروجی است، یکی از خروجی ها با قطر 1.4 اینچ برای اتصال به پمپ تصفیه به کار برده می شود و خروجی دیگر با قطر 3.8 اینچ تنها قابلیت نصب شیلنگ تصفیه آب نیمه صنعتی با همین قطر را دارد.

از اتصال زانویی پمپ نیمه صنعتی به جهت گرفتن خروجی 90 درجه از پمپ استفاده می کنند، در واقع با وجود این اتصال شیلنگ تصفیه آب نیمه صنعتی با زاویه مناسب و به صورت مستقیم به پمپ تصفیه آب متصل می شود.

زانویی پمپ نیمه صنعتی اتصالی است که از پلاستیک پلی پروپیلن ساخته می شود، آنچه که در تعیین کیفیت اتصال نقش دارد.

جنس ماده اولیه به کار برده شده در ساخت اتصال و دارا بودن استانداردهای خوراکی است. البته مقاومت در برابر دما و فشار آب دو ویژگی مهم هستند که زانویی پمپ نیمه صنعتی حتما باید دارا باشد.

زانویی پمپ در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

زانویی پمپ در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط