دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو

دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو

دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو یکی از پیش تصفیه های بسیار پرکاربرد است که می توان از آن در مناطق مختلفی که آب دارای مقادیر بیش از حد نرمال جامدات غیر محلول و محلول است استفاده کرد.

این دستگاه در مسیر آب ورودی به ساختمان ها بسیار کاربردی است، در این صورت آب ورودی به منازل از لحاظ کیفیت سالم تر می شود.

می توان با اطمینان خاطر از آن استفاده کرد. البته از این دستگاه به جهت عملکرد بهتر و افزایش طول عمر ممبران استفاده می کنند.

آب شهری و تصفیه نشده زمانی که در منازل در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد، علاوه بر اینکه دارای ذرات محلول و میکروسکوپی مضر است، بلکه حاوی کلر، املاح و جرم و رسوبات نیز می باشند.

البته این ذرات قابل مشاهده نمی باشند، اما با استفاده از دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو این مشکل حل می شود. البته این دستگاه برای مناظقی که آب بسیار آلوده ای دارند مناسب نمی باشد.

این دستگاه دارای سه فیلتر پیش تصفیه است که با ارتفاع 20 اینچ و با قطر جامبو طراحی شده اند، این فیلترها به صورت هوزینگی ساخته می شوند.

درون محفظه های مات نیمه صنعتی قرار می گیرند، فیلترهای به کار برده شده در این دستگاه شامل فیلتر الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک می باشند.

فیلتر الیافی برای حذف ذرات معلق مانند گل و لای، شن و ماسه و به طور کلی به جهت حذف کدورت آب مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند و فیلترهای کربن فعال گرانول و کربن بلاک به جهت بهبود طعم و مزه آب، حذف کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مضر به کار برده می شوند.

دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو

دستگاه پیش تصفیه سه مرحله ای جامبو

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط