دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن مونتاژ شده

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن مونتاژ شده

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن برای اماکنی که در هر روز نیاز به 3000 الی 3500 لیتر آب تصفیه شده  دارند، مناسب است.

این دستگاه ها عموما در مدارس، مراکز درمانی و بیمارستانی، آزمایشگاه ها و تاسیسات و غیره به کار برده می شود.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مونتاژ شده بسته به نوع کیفیت قطعات به کار برده شده می توانند کیفیت های مختلفی داشته باشند.

برای مثال پمپ یکی از مهم ترین قطعات این دستگاه است که طی فرآیند مونتاژ این دستگاه می تواند در انواع مختلف با کیفیت بالا یا حتی پایین مورد استفاده قرار بگیرد.

به همین دلیل برای تهیه دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی که در ایران مونتاژ می شوند باید از کیفیت قطعات به کار برده شده در آن مطمئن شوید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن عموما مجهز به دو فیلتر ممبران نیمه صنعتی 400 گالن می باشند که در صورت کیفیت بالا می توانند آب را با دقت 0.0001 میکرون تصفیه کنند.

علاوه بر فیلتر ممبران در این دستگاه از سه فیلتر پیش تصفیه دیگر استفاده می شود که شامل فیلترهای الیافی، فیلتر کربن فعال گرانول و فیلتر کربن بلاک می باشند.

این فیلترها به صورت کارتریجی مورد استفاده قرار می گیرند و عموما در محفظه های 20 اینچ اسلیم در دستگاه نصب می شوند.

سیستم بک واش اتوماتیک، نمایشگر میزان دور ریز آب و گیج های فشار برای نمایش فشار آب جمع شده پشت فیلتر ممبران و تابلو برق از تجهیزاتی هستند که برای عملکرد هرچه بهتر دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

همان گونه که گفته شده دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مونتاژ شده، از به کارگیری قطعات و تجهیزات مختلف با برندهای متفاوت ساخته شده است، بنابراین هنگام خرید باید نسبت به کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در این دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن مونتاژ شده

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 800 گالن مونتاژ شده

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط