دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی است که توان تولید روزانه 400 گالن آب تصفیه شده را دارد.

فیلترهای به کار برده شده در دستگاه فوق بسیار کامل است و می توانند تا 98% از کل املاح محلول و غیر محلول موجود در آب را از بین ببرند. آب خروجی از این دستگاه کاملا سالم است و کلیه استانداردهای سلامتی و بهداشتی را دارا می باشد.

از این دستگاه می توان در هتل ها، رستوران ها، ادارات، مراکز درمانی و بیمارستانی، کارگاه ها و غیره استفاده کرد. این دستگاه ضمن اینکه ظاهری شکیل و مرتب دارد، فضای نسبتا محدودی را نیز اشغال می کند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ دارای سه فیلتر پیش تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک است که با دقت بالا پیش تصفیه آب را انجام می دهند و آب را برای ورود به فیلتر ممبران آماده می کنند.

در این دستگاه از چهار عدد ممبران نیمه صنعتی 100 گالن استفاده شده است که با دقت 0.0001 میکرون آب را تصفیه می کنند و در نهایت آب با عبور از فیلتر پست کربن تصفیه نهایی را پشت سر گذاشته و برای مصرف آماده می شود.

دستگاه فوق به دلیل کیفیت بالا در ساخت موفق به اخذ تاییدیه از استاندارد جهانی WQA،NSF و CE شده است و این خود نشانگر سلامت و کیفیت بسیار بالای این دستگاه است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ همچنین دارای براکت استیل با پوشش ضد زنگ، دو عدد پمپ نیمه صنعتی قوی، هوزینگ های دابل اورینگ، آداپتور، شیر برقی و سوئیچ های قطع کن و غیره می باشند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالن واتر اسپرینگ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط