دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ یکی از بهترین سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی است که می تواند 1600 لیتر یا همان 400 گالن آب در طول شبانه روز تولید نماید. این دستگاه محصول کمپانی آکوا اسپرینگ تایوان است و از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار است.

آب تولیدی از این دستگاه بدون هیچ گونه مواد مضر از جمله کلر، ذرات فیزیکی، رسوبات و آهک، نیترات و نیتریت، آرسنیک و تری هالومتان ها است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ برای ساختمان هایی با واحدهای کم، ادارات، مدارس، آزمایشگاه ها و مکانهایی که نیاز روزانه آنها 1600 لیتر است، مناسب می باشد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ دارای 4عدد فیلتر ممبران 100 گالنی محصول کمپانی فیلمتک آمریکا است که بسیار با کیفیت و با دوام هستند. همچنین دارای فیلترهای پیش تصفیه با ابعاد 20 اینچ و در مرحله ی آخر فیلتر پست کربن است.

بر روی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ یک تابلو برق دیجیتال قرار داده شده است تا عملکرد دستگاه را به طور دقیق کنترل نماید و در صورت بروز هرگونه مشکل اخطار دهد.

مشخصات فنی :

وزن دستگاه : 17 کیلوگرم
ظرفیت : 1600 لیتر
تعداد فیلترها : 8
ابعاد : طول 45 سانتیمتر، عرض 25 سانتیمتر و ارتفاع 79 سانتیمتر

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400 گالنی آکوا اسپرینگ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط