دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک یک دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی است که با فرآیند اولترافیلتراسیون (UF) عمل تصفیه را انجام می دهد.

برای مصارف تجاری، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه های کوچک، سوپر مارکت ها و بسیاری از مشاغلی که نیاز به 220 لیتر آب در طول شبانه روز دارند، مناسب است.

فرآیند اولترافیلتراسیون (UF) یکی از روش های تصفیه آب به صورت فیزیکی است و نیازی به برق و قطعات برقی ندارد.

این فرآیند به خوبی تکنولوژی اسمز معکوس (RO) نیست اما قادر است تا حدودی مواد شیمیایی، آلاینده ها، ذرات، گرد و غبار، زنگ لوله و غیره را از بین ببرد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک برای تصفیه آب شهری مناسب است اما برای آب چاه و آب های آلوده ای که دارای بسیاری از املاح و آلاینده است مناسب نمی باشد.

این دستگاه دارای 5 مرحله فیلتراسیون است و ابعاد هوزینگ ها و فیلترهای پیش تصفیه آن دارای قطر 20 اینچ اسلیم می باشد.

براکت این دستگاه به گونه ای ساخته می شود که باید بر روی سطحی مانند دیوار نصب شود و نمی توان آن را بر روی زمین قرار داد، زیرا براکت آن به صورت ایستاده طراحی نشده است و اگر بر روی زمین قرار گیرد به هوزینگ های پیش تصفیه فشار وارد می شود.

در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک در مرحله ی سوم از فیلتر رزینی استفاده شده است تا با تبادل یونی آب سخت را به آب نرم تبدیل کند.

فیلترها :

فیلتر الیافی 20 اینچ
فیلتر کربن بلاک 20 اینچ
فیلتر رزینی 20 اینچی
فیلتر اولترافیلتراسیون (UF)
فیلتر پست کربن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط