تجهیزات به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تجهیزات به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

 دو عدد ترانس 32 ولت تایوانی

موتور دستگاه تصفیه آب به کمک ترانس کار می کند. دو عدد ترانس تصفیه آب نیمه صنعتی با توان بالا درون دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی وجود دارد.

  • دو عدد پمپ 32 ولت تایوانی

پمپ دستگاه ، آب را با فشار بالا وارد فیلترهای ممبران می کند. پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی دارای ولتاژ 32 ولت و فشاری برابر با 130 psi است.

  • هوزینگ های اسلیم 20 اینچ

هوزینگ ها محفظه هایی لوله ای شکل هستند که فیلترها درون آن ها قرار می گیرند. برای دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از هوزینگ های نیمه صنعتی اسلیم 20 اینچ استفاده می گردد.

  • کیت برقی

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ،از یک کیت هوشمند برقی برای تعیین میزان آلودگی آب و شستشوی اتوماتیک فیلترها استفاده می شود. این کار باعث افزایش طول عمر مفید فیلترهای ممبران شده و از تعویض زودهنگام این فیلترها پیشگیری خواهد کرد.

  • سه فیلتر پیش تصفیه اسلیم

فیلترهای پیش تصفیه 20 اینچ اسلیم باعث از بین بردن گل و لای و شن و ماسه و زنگ آب و طعم و بوی نامطبوع ومواد شیمیایی و کلر از آب می شود.

  • فیلترهای ممبران

آب پس از ورود به فیلترهای ممبران در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی عاری از هرگونه مواد شیمیایی نظیر نیترات، نیتریت، آرسنیک و سایر مواد مضر برای بدن خواهد شد.

  • فیلتر پست کربن خطی

وظیفه این فلیتر در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی گرفتن بو و طعم نامطبوع آب که ممکن است در اثر ماندن آب برای مدت طولانی در منبع ذخیره آب ایجاد شده باشد است.

تجهیزات به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تجهیزات به کار برده شده در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامینقطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آباینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱     

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط