اجزای تشکیل دهنده دستگاه نیمه صنعتی SW500-LC

اجزاء تشکیل دهنده شامل موارد زیر می باشد :

 • کنترل کننده قابل برنامه ریزی (PLC)

آب شیرین کن SW500-LC مجهز به یک کنترلر ریز پردازنده دارای صفحه نمایش ال سی دی برای نمایش شرایط عملیاتی است و تاخیرهای زمانی قابل تنظیم را تنظیم می کند همچنین نقاط را تنظیم می کند تا شرایط مختلف فیلد را در یک محصول دارای امتیاز nema 4x ارائه دهد.

نمایشگر کنترلر میزان شوری نفوذپذیری ( TDS/conductivity )، دمای آب و ساعات کار را به همراه وضعیت عملیاتی واحد RO نشان می دهد. همچنین سوئیچ های فشار پایین و فشار بالا، سطح مخزن و تجهیزات پیش تصفیه را کنترل می کند.

 • کربن چند منظوره پیش تصفیه :

فیلترهای پیش تصفیه چند رسانه ای کلر اضافی که زود تر از آن تزریق شده اند را حذف می کند، PH را تنظیم می کند و باکتری های اضافی را از بین می برد. از آنجایی که فیلترهای چند منظوره مجبور به شستشو با آب خام هستند بنابراین باید تمام مراحل به ترتیب انجام شود. بر اساس کنترل تایمر فیلترها به طور خودکار شستشو می شوند.

 • چرخش پایین فیلتر چیش تصفیه :

یک شستشوی دستی از طریق صاف کننده آب دریا با فیلتر شبکه ای غربال گر تمیز کننده برای مقاومت در برابر خوردگی و برداشتن ذرات بزرگ می باشد.

 • پیش فیلتر رسوب :

این فیلتر برای از بین بردن خاک، ماسه، رسوب و کلیه مواد جامد معلق تا 5 میکرون از ورودی آب دریا با ظرفیت بالا و سرعت جریان بالا فراهم می کند.

 • فیلتر پیش تصفیه کربن بلاک :

فیلتر کربن فعال اکسترود شده شامل پودر کربن فعال دست نخورده، بند ترموپلاستیک و جاذب های مخصوص مانند فیلتراسیون اکسید کننده زئولیت تشکیل شده است.

این فیلتر ساخته شده است از یک میله با طول پیوسته، لوله، تخته سنگ، ورق انعطاف پذیر مسطح یا سایر شکل های دیگر که با استفاده از یک فرآیند اکستروژن با حالت جامد اختصاصی تولید می شود. محصولات بدست آمده بسیار متخلخل و بسیار یکنواخت هستند و باعث جذب و کاهش ذرات با کارایی بالا هنگام ساخت عناصر فیلتر نهایی می شوند.

 • پمپ پرتابگر فشار قوی :

 این پمپ های Triplex plunger برای صنعت آب شیرین کن دریا طراحی شده اند در نتیجه پمپ هایی که فشار بیشتری را تحمل می کنند و قابلیت اطمینان بالاتری دارند در حقیقت فشار آب دریا را تا 1200 psi تقویت می کنند تا از بهترین فرآیند نمک زدایی اطمینان حاصل شود.

 • فلاش خودکار آب شیرین :

این فرآیند بعد از هربار استفاده از آب، آن  را از داخل با آب شیرین شستشو می دهد که آب نمکی باعث خوردگی سیستم نشود و طول عمر دستگاه را افزایش دهد، همچنین این امکان را می دهد که عملکرد دستگاه بهینه شود.

در صورت عدم استفاده از این سیستم در هر 24 ساعت، دستگاه دیگر قادر به جلوگیری از رشد باکتری ها در داخل سازنده آب نمی باشد.

 • عنصر غشایی آب شیرین کن دریا :

دستگاه آب شیرین کن SW500-LC بهترین عناصر غشایی با کیفیت را دارد که برای تبدیل آب دریا به آب آشامیدنی در بالاترین تکنولوژی و بهره وری طراحی شده است.

 • پست فیلتر قلیایی و تنظیم کننده PH :

پس از فرآیند نمک زدایی، PH آب نفوذی ( قابل شرب) در بازه ی 5 است که این نسبتا اسیدی است. این پست فیلتر سطح PH آب را به بازه ی طبیعی 7 توسط معدنی سازی مجدد درست در نقطه تحویل تنظیم می کند.

 • پست فیلتر سرامیکی :

در بسیاری از مناطق جهان، آب ممکن است آلودگی هایی داشته باشد که بر روی دستگاه ها تاثیر منفی بگذارد، پست فیلتر سرامیکی به گونه ای طراحی شده اند که ذرات را از آب خارج کنند اما اکسیژن و مواد معدنی را بدون تغییر باقی می گذارد که این امر باعث طراوت و طعم خوب آب می شود. فن آوری تصفیه سرامیکی اغلب  فیلتراسیون dead-end و فیلتراسیون عمیق نامیده می شود.

 • لامپ استریلیزاسیون ماوراء بنفش :

به عنوان یک مرحله نهایی، ضد عفونی کننده ماوراء بنفش معرفی می شود زیرا میکرو ارگانیسم های موجود در آب می توانند باعث ایجاد مشکلات عدیده در سلامت شوند. سیستم ماوراء بنفش یک روش طبیعی ضد عفونی کننده آب است . نور ماوراء بنفش به ارگانیسم مضر آسیب می رساند و آب را ضد عفونی می کند.

 • صداگیر و نویزگیر :

همه ی دستگاه ها ی آب شیرین کن مجهز به یک دمپر انباشتگر پالس نویز (Accumulator Pulsation Noise Dampener) برای کاهش سر و صدا و لرزش به میزان قابل قبول سطح دسیبل نویز هستند.

 • مانیتور :

آب شیرین کن SW500-LC دارای مانیتورهای سازنده زیر است :

گیج فشار پر شده از گلیسیرین از جنس استنلس استیل : برای نظارت بر فشار بعد از مرحله نمک زدایی نصب شده است.

جریان سنج دیداری : برای نظارت بر میزان تولید و کنسانتره نصب شده اند.

مانیتور شوری سنج : برای نظارت بر کیفیت واقعی آب محصول نصب شده است.

ساعت سنج : برای حفظ اطلاعات دقیق از ساعات کار و نگه داشتن برنامه نگهداری پیشرانه است.

مانیتور دما : برای نگهداری دقیق اطلاعات مربوط به ظرفیت تولید در مقابل دمای تامین تغذیه آب است.

مشخصات فنی آب شیرین کن SW500-LC

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط