آداپتور دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-3620

آداپتور دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-3620

دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس چه خانگی و چه نیمه صنعتی برای اینکه بتوانند فرآیند تصفیه آب را به درستی انجام دهند نیاز به پمپ تقویت کننده فشار دارند.

حال این پمپ باید به برق متصل شود اما از آنجایی که پمپ های تصفیه آب نیمه صنعتی با برق 36 ولت و در بعضی مدل ها با برق 48 ولت کار می کنند نمی توان به طور مستقیم به برق شهری متصل کرد. به همین دلیل نیاز به ترانس یا آداپتور نیمه صنعتی دارد.

آداپتور دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-3620 برق 22 ولت شهری را به برق 36 ولت تبدیل می کند و همچنین دارای جریان 2 آمپر است.

این آداپتور برای انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی بسیار مناسب است و قادر بوده برق مورد نیاز دستگاه را با قدرت زیاد و بدون نوسان تولید کند.

آداپتورها قطعه ای کوچک و به رنگ مشکی هستند که یک سر آن به صورت دو شاخه برای نصب به پریز طراحی شده و سر دیگر آن به صورت سوکت برق برای اتصال به پمپ و دیگر تجهیزات برقی ساخته شده است.

همچنین سوکت های برق آداپتور دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-3620 با دو رنگ قرمز و مشکی، فاز مثبت و منفی نشان داده شده است.

مشخصات فنی :

وزن : 2 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک
ابعاد : طول 10 سانتیمتر، عرض 7 سانتیمتر و ارتفاع 6 سانتیمتر
ولتاژ برق مصرفی : 36 ولت
جریان برق : 2 آمپر

آداپتور دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-3620

آداپتور دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مدل RO-3620

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط