سیستم تصفیه فاضلاب Regenex

سیستم تصفیه فاضلاب Regenex :

دستگاه تصفیه آب صنعتی Regenex با جریان مداوم برای بازسازی رسانه های درون خطی و بهره وری بهبود یافته برای عملیات تصفیه خانه فاضلاب می باشد.

سیستم تصفیه فاضلاب Regenex به منظور تمیز کردن جریان فاضلاب خطرناک و غیر خطرناک که حاوی آلاینده های آلی حل شده، نیمه فرار و غیر قطبی هستند، طراحی شده است. برای استفاده ژنراتورها، کنترل کننده های محیطی و تاسیسات دفع خارج ازسایت به طور یکسان توسعه یافته است.

برخلاف روش های درمانی مرسوم برای آلاینده های آلی محلول، سیستم Regenex از لحاظ اقتصادی و سهولت کار بی نطیر است. سیستم تصفیه فاضلاب Regenex که در رابطه با یک رسانه نو آورانه جاذب توسعه یافته اند، روند مداوم جریان را در حین بازسازی رسانه های درون خطی حفظ می کنند. این توانایی منحصر به فرد برای تصفیه آب همزمان و بازسازی رسانه ها تضمین می کند که هیچ جایگزینی برای فناوری Regenex وجود ندارد.

برنامه های کاربردی صنعت :

سیستم تصفیه فاضلاب Regenex در طیف گسترده ای از صنایع قابل استفاده هستند. از آنجا که فاضلاب تقریباً بصورت جهانی از تولید محصول و فرآیندهای صنعتی تولید می شود ، فناوری Regenex به کلیه جنبه های تولید ، فاضلاب و تصفیه فاضلاب می پردازد. مشاغلی که از ترکیب فناوری Regenex بهره مند شده اند شامل :

 • تاسیسات درمان، ذخیره سازی و دفع
 • ژنراتورهای فاضلاب در فرآیندهای صنعتی
 • عملیات جداسازی و بازیافت سیال
 • خدمات کنترل کننده های محیطی
 • شرکت های مهندسی و طراحی محیطی
مزایای کلیدی :
عملکرد متوالی :

این سیستم که با یک طرح تصفیه دو رگه (dual-vessel) ساخته شده اند با استفاده از عملیات اتوماتیک و مداوم با توانایی درمان پسماند حداکثری می باشند.

بازسازی رسانه های نوآورانه :

این سیستم منجر به فناوری بسیار پایدارتر و مقرون به صرفه تر از سیستم های تصفیه فاضلاب معمولی شده است.

خدمات ارزش افزوده :

با برتری تکنولوژیکی ، قابلیت های عملیاتی افزایش می یابد. شرکتهایی که از سیستم های درمانی Regenex استفاده می کنند می توانند هزینه های عملیاتی را کاهش داده و حاشیه سود را مانند گذشته افزایش دهند. با استفاده از سیستم های Regenex ، اپراتورها می توانند غلظت آلاینده ها را قبل از انبارداری و تصفیه فله ، کاهش دهند ، حجم جریانهای تأثیر پذیر زباله را بپذیرند یا پردازش کنند و سنبله های آلاینده را در جریانهای پساب کاهش دهند.

سیستم تصفیه فاضلاب Regenex
سیستم تصفیه فاضلاب Regenex

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

دستگاه تصفیه آب صنعتی ZHPURE 3000 LPH ro

ZHPURE طراحی و ساخته شده با روش اسمز معکوس RO است که توانایی تصفیه آب از 1500 GPD (0.25 متر مکعب در ساعت) تا 3000000 GPD (500 متر مکعب در ساعت ) را داراست.

واحدهای RO در مقایسه با سایر فرآیندهای تصفیه، عملکرد آب با کیفیت و با هزینه کم تولید می کنند.

پارامترهای عامل سیستم RO :

 • فشار عملیاتی : < 300 psig
 • حداکثر بازیابی : 60%-75%
 • دمای کارکرد : 2-35 درجه سانتیگراد
 • حداقل فشار ورودی : 30 psig
 • درجه حرارت طراحی : 25 درجه سانتیگراد

ادامه خواندن دستگاه تصفیه آب صنعتی ZHPURE 3000 LPH ro

الکترودیونیزاسیون (EDI)

EDI چست ؟

در تولید آب با خالص بالا به طور سنتی از ترکیبی از فرآیندهای جداسازی غشایی و تبادل یونی استفاده شده است. EDI فرآیندی است که ترکیبی از فناوری نیمه غشایی غیر قابل نفوذ با رسانه های تبادل یونی است تا یک فرآیند تخریب زدایی با راندمان بالا را فراهم می کند.

الکترودیالیز از غشاهای جریان الکتریکی و ویژه تهیه شده، استفاده می کند که بر اساس شارژ جریان الکتریکی و توانایی کاهش یون ها بر اساس بار آنها، نیمه نفوذپذیر در یون ها هستند. از طریق الکترودیالیز یک پتانسیل الکتریکی حمل و نقل و جداسازی گونه های آبی را شارژ می کند. جریان الکتریکی برای بازسازی مداوم رزین استفاده می شود و نیاز به بازسازی دوره ای را از بین می برد. ادامه خواندن الکترودیونیزاسیون (EDI)

نکات خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

نکات خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

اولین نکته در مورد دستگاه های تصفیه آب صنعتی این است که با توجه به نیاز مشتری دستگاه ساخته می شود و نمی توان به صورت دقیق مشخصات فنی آن را شرح داد . می دانیم که امروزه با آلودگی هایی که در آب وجود دارد همه به سمت تصفیه و پاکیزه سازی آب روی آوردند که بسته به مکانی که مصرف دارد از دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب صنعتی در مصارف زیر استفاده می شود :

دامداری و مرغداری و گاوداری ها و پرورش پرندگان و ماهی

قالیشویی و کارواش

گلخانه ها و پرورش گیاهان زینتی

کارخانه ها و صنایع

و موارد دیگر که به تولید زیاد آب در 24 ساعت احتیاج دارند.

مواردی که برای استفاده از تصفیه آب صنعتی باید توجه شود به شرح زیر می باشد:
منبع آب :

منظور آب ورودی دستگاه تصفیه آب است که از چه منبعی تامین می شود (آب دریا ،رودخانه ،برکه ، شهری و غیره)

ترکیبات آب :

زمانی که بخواهیم از تصفیه آب صنعتی استفاده کنیم باید آب مورد آنالیز دقیق آزمایشگاهی قرار داده تا متوجه آلاینده ها و ترکیبات آب ورودی شویم .

میزان مصرف :

یکی دیگر از نکان مهم میزان مصرف آب در 24 ساعت می باشد طبق آن محاسباتی برای تجهیزات مورد نیاز انجام می شود.

نوع مصرف :

بسته به مکانی که می خواهیم در آنجا از دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم (موارد بالا) دستگاه از امکانات متفاوتی بهره می برند.

هزینه :

با توجه به به قطعات و تجهیزاتی که برای دستگاه تصفیه آب صنعتی استفاده می شود و برند های مختلف و دارا بودن تاییدیه و استاندارد ها و غیره طیف گسترده ای از قیمت به و جود می آید که می توانید انتخاب کنبد . کارشناسان کاسپین ارتباط عرشیا آماده برای مشاوره به شما عزیزان می باشند.

نکات خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی
نکات خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در صنعت آب و فاضلاب مفتخر به ارائه و توزیع انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی برای شما مشتریان گرامی است . شما عزیزان می توانید با شماره های تماس با ما در ارتباط باشیدو از کارشناسان CCRA مشاوره بگیرید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از سایت www.shopccra.com  خرید اینترنتی انجام دهید.

 

مخزن هوایی ذخیره آب

مخازن هوایی ذخیره آب یا  Airwater Tank برای استفاده در شبکه های آب آشامیدنی، آب خام، فاضلاب و آبیاری با کیسه یا بدون کیسه طراحی و ساخته شده اند. مخزن هوایی ذخیره آب باعث محافظت از لوله ها در برابر تغییر فشار(مثبت یا منفی) ناشی از شروع/ توقف پمپ ها یا باز و بسته شدن دریچه ها می شود. آنها همچنین فشار یک سیال را در یک سیستم معین حفظ می کنند بدون آنکه نیاز به راه اندازی مداوم پمپ باشد به این ترتیب موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از فرسودگی پمپ می شود. مخازن هوایی ذخیره آب در استیل کربن با سطح عملیات داخلی یا از جنس استنلس استیل ( فولاد ضد زنگ ) ساخته می شوند.

مخازنی که از فولاد ضد زنگ ساخته شوند مخازن بسیار محکمی هستند و نسبت به تغییرات فشار حساسیت کمی دارند. عملیات سطح داخلی بسته به ترکیب مایع موجود در آن انتخاب می شود. ادامه خواندن مخزن هوایی ذخیره آب

مخزن سپتیک (Septic Tank)

در مناطق روستایی که خانه ها از هم فاصله دارند، نصب یک سیستم فاضلاب بسیار گران است و مردم در خانه های خود یک مخزن فاضلاب شخصی نصب می کنند که به این مخازن سپتیک گفته می شود.

یک مخزن سپتیک به سادگی یک مخزن بزرگ بتونی یا فولادی است که در حیاط دفن می شود. مخزن ممکن است 1000 گالن (4000 لیتر) آب را در خود نگه دارد. فاضلاب در یک طرف درون مخزن جریان می یابد و مخزن را در طرف دیگر رها می کند. مخزن شبیه چیزی است که در بخش مقطعی دارد :

مخزن سپتیک ادامه خواندن مخزن سپتیک (Septic Tank)

دستگاه تمیز کننده استخر چند عنصره

این محصول سازگار با انواع استخرها می باشد.

دارای فیلترهای کارتریجی که با از بین بردن نیاز به شستشوی برگشتی ، بیشترین کارایی را در صرفه جویی جریان انرژی دارد و حداکثر 2500 گالن آب در سال ذخیره می کنند. فیلترهای تمیز کننده استخر انتخاب 225 ، 325 ، 425 ، 525 و 700 فوت مربع از ظرفیت نگهداری سنگین و چرخه فیلتر فوق العاده طولانی را ارائه می دهند.

امکانات :

 • پیکربندی چند ظرفیتی بالا، تصفیه و عملکرد هیدرولیکی عالی را برای کاهش هزینه بهره برداری فراهم می کند.
 • عناصر کارتریج قابل تمیز کردن، نیاز به شستشوی برگشتی را از بین می برد.
 • مخازن فیلتر از با دوام ترین مواد برای پاسخگویی به نیازهای سخت ترین کاربردها و شرایط محیطی ساخته شده اند.
 • ظرفیت بالا، دریچه تسکین هوای دستی با انتشار سریع ، اهرم را به یک چهارم می چرخاند.
 • وظیفه سنگین، ضد انعطاف پذیری، گیره فلنج یک قطعه را به طور ایمن به بالا و پایین مخزن می چسباند و امکان دسترسی سریع به کلیه قطعات داخلی را فراهم می کند.

ادامه خواندن دستگاه تمیز کننده استخر چند عنصره

تست آب دیگ بخار

تست آب دیگ بخار بخش جدایی ناپذیر از آزمایشات معمول دیگ بخار است که بر روی یک کشتی انجام می شود. آزمایش دقیق آب دیگ بخار اطمینان بیشتر از کارایی و کاهش نگهداری دیگ های بخار را دارد. نظارت دقیق آب دیگ بخاطر حفظ صحیح شرایط آب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. عدم انجام این کار ، منجر به تشکیل مقیاس ، کاهش راندمان و خلوص بخار و شرایط آب خورنده می شود.

به همین دلیل ، آزمایش و تست آب دیگ بخار با کمک ابزارهای تخصصی و با بررسی مواد تشکیل دهنده آب قبل از تغذیه آن در داخل دیگ انجام می شود.

تجهیزات تست آب دیگ بخار یک صفحه کشتی است که این آزمایش با کمک کیت های حرفه ای تجزیه و تحلیل آب ارائه شده توسط شرکت های تصفیه آب شناخته شده مانند Unitor و Drew انجام می شود. ادامه خواندن تست آب دیگ بخار

تصفیه فاضلاب به روش راکتور ناپیوسته متوالی (SBR)

راکتور ناپیوسته متوالی یک سیستم تصفیه فاضلاب از نوع لجن فعال است که می تواند عملیات مختلفی را در یک مخزن انجام دهد. ابتدا حجم مشخصی از فاضلاب، که به آن ناپیوسته (Batch) گفته می شود، غربال می شود تا ذرات بزرگتر درون آب را از بین ببرد.

راکتور مخزنی است که در آن هوا پمپ می شود تا از تامین کافی اکسیژن برای فرآیندهای بیوشیمیایی هوازی موجود استفاده کند. افزودن اکسیژن به میکروارگانیسم ها اجازه می دهد تا مواد آلی حل شده در فاضلاب را که توسط یک فرآیند غربالگری یا ته نشینی حذف نمی شوند ، مصرف کنند. پس از یک دوره هوادهی مشخص ، پساب موجود در راکتور مجاز به ته نشین شدن است. لجن موجود در پایین در درجه اول شامل میکروارگانیسم هایی است که از طریق ارگانیسم موجود در فاضلاب تغذیه می شوند. ادامه خواندن تصفیه فاضلاب به روش راکتور ناپیوسته متوالی (SBR)

فرآیندهای تصفیه فاضلاب

چهار فرآیند موثر برای تصفیه فاضلاب وجود دارد که ما در این مطلب به توضیح آنها پرداخته ایم.

فاضلاب تاثیر زیادی در دنیای طبیعی دارد و مهم است که به طور موثر آن را تصفیه کنیم. با تصفیه فاضلاب نه تنها موجودات پر رونق روی آن را نجات می دهد بلکه از کل سیاره نیز محافظت می کند.

خوشبختانه با استفاده از فرآیندهای تصفیه فاضلاب می توان آلاینده ها و مواد شیمیایی را از فاضلاب حذف کرد.

چهار روش معمول برای تصفیه فاضلاب شامل تصفیه آب فیزیکی، تصفیه بیولوژیکی آب، تصفیه شیمیایی و تصفیه لجن است.

فرآیند تصفیه فاضلاب به روش فیزیکی :

در این مرحله از روش های فیزیکی برای تمیز کردن فاضلاب استفاده می شود. برای از بین بردن مواد جامد از فرآیندهایی مانند غربالگری، رسوب گذاری و اسکیمینگ استفاده می شود. هیچ ماده شیمیایی در این فرآیند دخیل نیست.

یکی از تکنیک های اصلی تصفیه فاضلاب فیزیکی شامل رسوب گذاری است که فرآیند تعلیق ذرات غیر محلول / سنگین از فاضلاب است. هنگامی که مواد نامحلول در پایین حل شد ، می توان آب خالص را جدا کرد. ادامه خواندن فرآیندهای تصفیه فاضلاب

ازن ژنراتور

ازن برای اولین بار در اواخر دهه 1800 در تصفیه آب مورد استفاده قرار گرفت و ازن بیشتر در ایالات متحده اروپا و آسیا مورد استفاده قرار گرفت.

ازن یک گاز ناپایدار است که از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است این گاز به سرعت به اکسیژن کاهش می یابد و در طی این انتقال یک اتم اکسیژن آزاد یا یک شکل رادیکال آزاد است. رادیکال آزاد اکسیژن بسیار واکنش پذیر و کوتاه مدت است، در شرایط عادی فقط برای میلی ثانیه ثبات خواهد داشت.

ازن یک گاز بی رنگ است که پس از طوفان بزرگ، بویی شبیه به بوی هوا می دهد. ازن نسبت به کلرازیسیون، ضد عفونی کننده بیشتری در برابر باکتری ها و ویروس ها دارد. علاوه بر این، خاصیت اکسید کننده همچنین می تواند غلظت آهن، منگنز و گوگرد موجود در آب را تشکیل دهد تا اکسیدهای فلزی نامحلول یا گوگرد عنصری تشکیل دهد. ادامه خواندن ازن ژنراتور

مخزن ضربه گیر

فشارهای کنترل نشده در خطوط لوله هر ساله میلیون ها پوند صنعت آب را به خرج می اندازد و باعث انفجار لوله ها، آسیب ساختاری، فشارهای منفی و ضایعات آب عظیم می شود. فشار مستقیم منفی به دلیل خطر آلودگی با قانون بازرسی آب آشامیدنی (DWI)  مغایرت دارد.

چه عواملی باعث پیدایش موج (Surge) می شود ؟

پیدایش موج هنگام پمپاژ آب اجتناب ناپذیر است که می تواند هنگام تغییر جریان پمپ ها در یک ایستگاه پمپاژ، دریچه های باز و بسته شده در طول خط لوله یا مسیرهای کنترل نشده پمپ به دلیل قطع برق اتفاق بیفتد. اینها می تواند منجربه نوسانات شدید فشار شود که در صورت عدم کنترل باعث عواقب فاجعه آمیز از جمله انفجار لوله، از بین رفتن غیر ضروری آب و اختلال در تامین شود. فشارهای منفی به مراتب بیشتر از فشارهای زیاد تخریب پذیر هستند. کاهش 100% نشت از هر پمپ اصلی تا زمانی که فشارهای احتمالی در پمپ اصلی بررسی نشود، غیر ممکن است. ادامه خواندن مخزن ضربه گیر

دستگاه اسمز معکوس صنعتی AP12K-LX

دستگاه اسمز معکوس صنعتی AP12K-LX با ظرفیت 12000 گالن انتخاب نهایی تصفیه آب برای پروژه های تصفیه آب چاه ها یا آب شور است. زیرا تمام اجزای تصفیه لازم برای مقابله با سخت ترین شرایط کیفیت آب را در بر می گیرد. دستگاه اسمز معکوس صنعتی AP12K-LX قادر به از بین بردن نمک و ناخالصی ها با وزن مولکولی بیشتر از 150-200 دالتون است، این سیستم با ظرفیت هایی از 10000 تا 12650 گالن و حداکثر شوری آب تغذیه از 10000 ppm تولید می شود. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که آب با خلوص بالاتر و راندمان بهتر برای انواع فرآیندهای تولید برآورده کند. ادامه خواندن دستگاه اسمز معکوس صنعتی AP12K-LX

دستگاه سختی گیر صنعتی آب

تعادل صحیح مواد معدنی آب ورودی به سیستم های صنعتی برای بهره برداری مناسب و نگهداری تجهیزات گران قیمت امری ضروریست. نرم کننده های آب صنعتی برای ادامه روند صنعتی مواد معدنی اضافی مانند کلسیم و منیزیم را به میزان مشخص و کنترل شده حذف می کنند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده نرم کننده های آب و تهویه آب تجاری و صنعتی می باشد که برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی اسمز معکوس صنعتی طراحی شده اند. استفاده از پتانسیل دیگ های بخار و نوع تجاری و صنعتی برای تاسیسات مهم مانند هتل ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها، مجتمع های آپارتمانی ، کارخانه ها و بسیاری از کابردهای دیگر که سرعت و ظرفیت بالایی از آن ها مورد نیاز است ، کاربرد دارد. ادامه خواندن دستگاه سختی گیر صنعتی آب

دستگاه تصفیه آب صنعتی AP6000-SM-LX

سیستم های پیشرفته اسمز معکوس صنعتی و سیستم های RO بازرگانی به منظور بهبود کیفیت آب، حذف مواد جامد محلول و آلاینده ها از آب است. سیستم های اسمز معکوس صنعتی استاندارد از 6000 تا 500000 گالن در روز در دسترس است.

این سیستم های RO در بسیاری از کاربردها مانند تصفیه آب برای چیلرها و بویلرها و همچنین سایت های صنعتی با جریان بالا مانند هتل ها، بیمارستان ها، کارخانه هایی که به حجم زیادی از آب خالص نیاز دارند مانند صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شود.

AP6000-SM-LX یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی با ظرفیت 6000 گالن (22.7 متر مکعب ) در روز می باشد.

این دستگاه یک سیستم کاملا خودکار، کاملا مجهز با کیفیت عالی برای تصفیه آب آشامیدنی با کیفیت است که بر روی یک آلومینیوم کاملا جوش داده شده با یک صفحه الماس آلومینیومی ساخته شده است، که به طور خاص برای کاربردهای فروشگاه آب طراحی شده است. ادامه خواندن دستگاه تصفیه آب صنعتی AP6000-SM-LX

انواع دوزینگ پمپ در تاسیسات تصفیه آب

پمپ های دوز به طور گسترده در بسیاری از صنایع استفاده می شوند همچنین یک مولفه مهم اتوماسیون در صنایع مختلف است که مقادیر زیادی مایعات از جمله تصفیه آب، کشاورزی، داروسازی، فرآوری غذایی و معدن را کنترل می کند. در تصفیه فاضلاب از پمپ های دوز برای تزریق محصولی مانند کلر در جریان آب یا مایعات استفاده می شود تا یک واکنش شیمیایی ایجاد کند. این واکنش یا PH را در دامنه مورد نظر حفط می کند یا عوامل بیماری زا را می کشد.

در تصفیه فاضلاب ، پمپ های دوز دار فلوکولنت ها را برای جدا کردن مواد جامد از مایعات حمل می کنند. کاربردهای دیگر دوزینگ پمپ ها شامل تهیه چسب یا مواد افزودنی کاملاً سازگار برای صنعت کاغذ و خمیر کاغذ و درمان خوردگی در دیگهای فشار قوی و پر فشار و فیدهای ذوب آهن می باشد.

دوزینگ پمپ بر اساس عمل و مکانیزم پمپاژ به 4 نوع مختلف طراحی شده است. ادامه خواندن انواع دوزینگ پمپ در تاسیسات تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب صنعتی RO4000

دستگاه RO4000 یک سیستم اسمز معکوس با کیفیت بالا است که برای فروشگاه ها و صنایعی که حجم زیادی از آب تصفیه شده مورد نیاز است ایده آل می باشد. این دستگاه بسته به نوع ورودی آب و کیفیت آب روزانه 14000 لیتر تولید می کند. این دستگاه از پمپ چند مرحله ای با کیفیت بالا، دو جریان سنج (نفوذ و کنسانتره)، دو فشار سنج ( ورودی و کارکرد) و دو ممبران 4040 به صورت سری تشکیل شده است. دارای شیر سوزنی قابل تنظیم می باشد که می تواند نسبت نفوذ / کنسانتره را دستکاری کند. تجزیه و تحلیل آب اصلی پیش تصفیه مناسب برای محافظت از غشاها و بهینه سازی عملکرد را تعیین می کند.

RO4000 یکی از بهترین دستگاه های تصفیه در کلاس خود است. پمپ چند مرحله ای قدرتمند می تواند به راحتی یک غشاء 4040 را برای افزایش آب محصول و کاهش پسماند برای صرفه جویی در مصرف خود مدیریت کند. ادامه خواندن دستگاه تصفیه آب صنعتی RO4000

اجزای تشکیل دهنده دستگاه نیمه صنعتی SW500-LC

اجزاء تشکیل دهنده شامل موارد زیر می باشد :

 • کنترل کننده قابل برنامه ریزی (PLC)

آب شیرین کن SW500-LC مجهز به یک کنترلر ریز پردازنده دارای صفحه نمایش ال سی دی برای نمایش شرایط عملیاتی است و تاخیرهای زمانی قابل تنظیم را تنظیم می کند همچنین نقاط را تنظیم می کند تا شرایط مختلف فیلد را در یک محصول دارای امتیاز nema 4x ارائه دهد.

نمایشگر کنترلر میزان شوری نفوذپذیری ( TDS/conductivity )، دمای آب و ساعات کار را به همراه وضعیت عملیاتی واحد RO نشان می دهد. همچنین سوئیچ های فشار پایین و فشار بالا، سطح مخزن و تجهیزات پیش تصفیه را کنترل می کند.

 • کربن چند منظوره پیش تصفیه :

فیلترهای پیش تصفیه چند رسانه ای کلر اضافی که زود تر از آن تزریق شده اند را حذف می کند، PH را تنظیم می کند و باکتری های اضافی را از بین می برد. از آنجایی که فیلترهای چند منظوره مجبور به شستشو با آب خام هستند بنابراین باید تمام مراحل به ترتیب انجام شود. بر اساس کنترل تایمر فیلترها به طور خودکار شستشو می شوند. ادامه خواندن اجزای تشکیل دهنده دستگاه نیمه صنعتی SW500-LC

دستگاه آب شیرین کن مدل SW500-LC

این دستگاه نیمه صنعتی آب شیرین کن مدل SW500-LC برای خانه های مسکونی یا اداری که نزدیک به مناطق ساحلی هستند و مکان هایی که دارای چاه های نفوذ پذیری آب دریا هستند ایده آل و مناسب است . این آب ها برای مصرف بسیار شور هستند و باید توسط دستگاه آب شیرین کن تصفیه شوند. این دستگاه قادر به کار با مقادیر TDS= 10000 – 35000 ppm است.

این آب شیرین کن دارای کلیدهای کاملا اتوماتیک ، ماژول های پیش تصفیه، روند جداسازی اسمز معکوس، پس از درمان و فرآیند ضد عفونی کننده ماوراء بنفش است و ساخته شده از روکش پودری که بر روی پایه آلومینیومی جوش داده شده با شیوه های خوب صنعتی است محصول کشور ایالات متحده آمریکا می باشد.

این دستگاه از اجزاء و قطعات مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از :

 • کنترل کننده قابل برنامه ریزی (PLC)
 • کربن چند منظوره پیش تصفیه
 • چرخش پایین فیلتر چیش تصفیه
 • پیش فیلتر رسوب
 • پیش فیلتر کربن بلاک
 • پمپ فشار قوی بالا
 • فلاش خودکار آب شیرین
 • عنصر غشایی آب شیرین کن دریا
 • پست فیلتر قلیایی و خنثی کننده PH
 • پست فیلتر سرامیکی
 • لامپ استریلیزاسیون ماوراء بنفش
 • صداگیر
 • مانیتور

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

پمپ حرارتی وسیله است که آب سرد را به آب گرم تبدیل می کند. آب خالص با رطوبت هوا با کمک یک پمپ گرما و سیستم رطوبت آدیاباتیک به دست می آید. تجهیزات طراحی شده از دو بخش تشکیل شده اند : پمپ حرارتی فشرده سازی بخار و یک محفظه که در آن هوا به گردش در آمده و مرطوب می شود.

سیستم های پمپ حرارتی جایگزین مقرون به صرفه برای بازیابی گرما از منابع مختلف برای استفاده در مصارف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی ارائه می دهند. با افزایش هزینه انرژی، صرفه جویی در انرژی و بهبود بهره وری انرژی به طور کلی ضروری می باشد. در این حالت، پمپ حرارتی به یک مولفه کلیدی در یک سیستم بهبود انرژی با پتانسیل بسیار بالایی برای صرفه جویی در انرژی تبدیل می شود.

پیشرفت های اخیر در سیستم های پمپ حرارتی بر روی طرح های چرخه پیشرفته برای سیستم های گرما و کار، اجزای چرخه بهبود یافته و بهره برداری از کاربرد در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی متمرکز دارد.

پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب
پمپ حرارتی در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

دستگاه تصفیه فاضلاب

دستگاه تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده

سیستم تصفیه فاضلاب به روش هوادهی گسترده با ارائه شرایط ایده آل برای باکتری های هوازی و سایر ارگانیسم ها کار می کند. این میکرو ارگانیسم ها پس از آن آلاینده های بیولوژیکی در فاضلاب خام را تجزیه می کنند.

دستگاه تصفیه محیط مناسب، اکسیژن کافی و سایر عناصر را فراهم می کند که به باکتری ها اجازه می دهد که مواد آلی را مصرف کنند و در داخل دستگاه تصفیه زندگی کنند وضرب شوند. به این ترتیب باکتری های هوازی و میکروب ها ، فاضلاب و زباله ها را به شکل پایدار و بدون بو و مزاحمت آزاد می کنند. ادامه خواندن دستگاه تصفیه فاضلاب